اخبار دینی

ایمان، مهم‌ترین شاخصه نیروهای مسلح


گروه سیاسی: نماینده ولی فقیه در کردستان داشتن ایمان و اعتقاد راسخ را مهم‌ترین ویژگی نیروهای مسلح ایران عنوان کرد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کردستان، حجت‌الاسلام سیدمحمدحسینی شاهرودی، نماینده ولی فقیه در کردستانامروز،نهم تیرماه در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح و دادستان نظامی استان کردستان اظهار کرد: تلاش شبانه‌روزی نیروهای مسلح، امنیت کشور را رقم زده است.
وی در ادامه افزود: دستگاه قضا در کشور ما دارای جایگاه ویژه‌ای است که اگر مردم به آن اعتماد نداشته باشند نظام ضربه خواهد خورد. باید نیروهای نظامی ما آنقدر قوی باشند که دشمنان از آنها هراس داشته باشند.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان بیان کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دارای اعتقاد، باور و تقوا هستند و با روحیه و ایمان خود با دشمنان مقابله می‌کنند.
وی ایمان را مهم‌ترین ویژگی نیروهای مسلح ایران عنوان و بیان کرد: دشمن از روحیه و شجاعت نیروهای ما می‌ترسد به همین دلیل جرات حمله به ایران را ندارد.
حجت‌الاسلام حسینی شاهرودی در ادامه سخنان خود با تأکید بر اینکه باید دستگاه قضا از همه لحاظ سالم باشد، تصریح کرد: کوچکترین فساد نیز نباید در نیروهای مسلح وجود داشته باشد و باید با آن برخورد شود.عدالت باید در نظام اسلامی کاملا رعایت شود و کوچکترین حقی از کسی ضایع نشود.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود به بیان برکات و فیوضات ماه مبارک رمضان پرداخت و خاطرنشان کرد: باید ثمره ماه مبارک رمضان به متقی بودن فرد منجر شود زیرا فرد متقی محبوب خدا و مردم است.
نماینده ولی فقیه در استان کردستان در پایان یادآور شد: باید تلاش کرد از این ماه با معنویت، توشه‌ی تقوا را برگزید زیرا تقوا مشکلات مادی، اقتصادی و سیاسی و اجتماعی را حل می‌کند.

تعداد بازدید : 620

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :