اخبار سیاسی

رتبه سوم آذربایجان غربی در استعفا مدیران وزارت کشور


آژانس خبری-تحلیلی زریان؛ قائم مقام وزیر کشور و عضو ستاد انتخابات کشور از استعفا 4 مدیر وزارت کشور در آذربایجان غربی برای شرکت در انتخابات خبر داد.
به گزارش زریان،«حسینعلی امیری» روز چهارشنبه (10تیرماه) در گفت و گو با ایرنا ضمن اینکه اعلام کرد که 63 نفر از مدیران کل وزارت کشور اعم از استاندار، فرماندار و شهردار برای شرکت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از سمت خود استعفا داده اند از موافقت وزیر کشور با استعفای این سه گروه خبر داد و آمار استعفای این مدیران کل را به تفکیک استان های کشور را اعلام کرد.
بر اساس این امار در بوشهر پنج مدیر، خوزستان هفت مدیر و در هر یک از استانهای خراسان جنوبی، هرمزگان و آذربایجان غربی نیز چهار مدیر استعفا داده اند.
در همین ارتباط هفته گذشته، «علیرضا رادفر» رییس ستاد برگزاری انتخابات آذربایجان غربی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به پایان مهلت استعفای مدیران دولتی برای حضور در رقابت انتخاباتی مجلس دهم افزود: دو نفر از این افراد، عضو شورای اسلامی شهر ارومیه بوده و دو نفر نیز در استانداری آذربایجان غربی فعالیت می کردند.
وی اضافه کرد: هادی بهادری معاون امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی، سیف اله مطلبی فرماندار شهرستان میاندوآب، روح الله حضرت پور و مرتضی پیری اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه چهار مدیر مستعفی برای حضور در رقابت انتخاباتی مجلس هستند

تعداد بازدید : 456

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :