اخبار اجتماعی

بیانیه نخبگان غرب کشور در حمایت از توافق هسته ای


آژانس خبری-تحلیلی زریان؛ جمعی از نخبگان غرب کشور در حمایت از توافق هسته ای و دولت تدبیر و امید بیانیه ای صادر کردند

به گزارش زریان ، جمعی از نخبگان،اساتید،پژوهشگران، روزنامه نگاران و فعالان سیاسی و مدنی غرب کشور حمایت قاطع خود را از دولت تدبیر و امید، تیم هسته ای و توافق حاصل شده میان ایران با پنج به علاوه یک با صدور بیانیه ای اعلام کردند.

 

متن این بیانیه به شرح زیر است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

ملت بزرگ ایران

 

هموطنان شریف

 

پس از نزدیک به یک دهه چالش بر سر پرونده هسته ای کشورمان و با تغییر دولت و شروع به کار دولت تدبیر و امید با ریاست جمهوری جناب دکتر روحانی گفتگوهای هسته ای مسیر تازه ای به خود گرفت و با سپرده شدن مدیریت گفتگوها به وزارت خارجه به ریاست دکتر ظریف خوشبختانه مذاکرات مسیر و جان تازه ای یافت.اینک پس از گذشت بیست و سه ماه از تلاش های خستگی ناپذیر تیم مذاکره کننده این تلاش ها به ثمر رسیده است و توافق میان ایران با شش قدرت جهانی حاصل شده است.

 

ما جمعی از اساتید دانشگاه،پژوهشگران،روزنامه نگاران و فعالین فرهنگی و سیاسی غرب کشور با امضای بیانیه حاضر مراتب قدردانی و حمایت همه جانبه خود را از رویکرد دولت برای حل و فصل مسائل موجود هسته ای به ویژه تلاش های مسئولانه تیم مذاکره کننده ابراز می داریم. بی گمان نتایج این توافق آثار روشن و مثبتی در داخل کشور و تعمیق همبستگی و همدلی ملی برجای گذارده و در صحنه بین المللی نیز تجربه تازه و ارزشمندی برای صلح جهانی خواهد بود .

تاريخ: ۱۳۹۴/۴/۲۵


تعداد بازدید : 462

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :