اخبار سیاسی

وزیر اطلاعات از دستگیری نیروهای داعش قبل از ورود و بمب‌گذاری در کشور خبر داد


"حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی" دیروز سه شنبه سوم شهریور در دیدار و نشست مردمی در تویسرکان از  دستگیری نیروهای داعش قبل از ورود و بمب‌گذاری در کشور خبر داد

به گزارش کردپرس، ، "حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی" دیروز سه شنبه سوم شهریور در دیدار و نشست مردمی در تویسرکان از  دستگیری نیروهای داعش قبل از ورود و بمب‌گذاری در کشور خبر داد.

 

بر اساس آنچه خبرگزاری ایسنا از این نشست گزارش داده وزیر اطلاعات  با اشاره به اینکه برنامه داعش برای بمب‌گذاری در پنج کشور منطقه بود،گفت: برنامه گروه داعش برای بمب‌گذاری در پنج کشور منطقه بود که تنها ایران توانسته قبل از ورود، عاملان بمب‌گذاری به کشور را شناسایی، دستگیر و تحویل دستگاه قضایی دهد.

 

وی با اشاره به کشف مواد منفجره در سه وزن 150 کیلو، 350 کیلو، و 50 کیلو در جنوب کشور توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: خدا را شکر همدلی و هم‌افزایی در بین نیروهای امنیتی و دولت خدمتگزار وجود دارد.

 

علوی در بخشی دیگر از سخنرانی خود با تاکید براینکه باید فضای انتخابات برای رقابت سالم باشد و هر کس در راستای کار کاندیدای مورد نظر خود فعالیت کند، گفت: همه باید تلاش کنیم مجلس آینده بر اساس آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و خادمان نظام باشد.

 

کد مطلب: 90304  |  تاريخ: ۱۳۹۴/۶/۴  |  ساعت: ۹ : ۲۹


تعداد بازدید : 418

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :