اخبار تکفیری ها - داعش

نطق پیش از دستور وزیر اطلاعات در اجلاس خبرگان؛

با تعامل خوب از جذب افرادی از اهل سنت به داعش و گروه های تکفیری جلوگیری کردیم


وزیراطلاعات: تعامل خوب علمای شیعه و اهل سنت سبب شد از جذب افرادی از اهل سنت به داعش و گروه های تکفیری جلوگیری شود. تلاش می کنیم زمینه جذب افراد به اینگونه سازمانها فراهم نشود

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۲

به گزارش خبرگزاری تقریب (تنا) حجت الاسلام و المسلمين سيد محمود علوي عضو مجلس خبرگان و وزیر اطلاعات

در این جلسه از تعامل خوب علمای شیعه و اهل سنت سخن گفت و افزود : با تعامل خوبی که با علمای اهل سنت داشته ایم ، از جذب افرادی از اهل سنت به داعش و گروه های تکفیری جلوگیری شده است.

 

آقای علوی‌ در سخنرانی پیش از دستور خود افزود: ما تلاش می کنیم به جای اینکه افراد جذب سازمانها و سرویس های جاسوسی شوند و بعد ما پیگیر برخورد با آن جاسوس باشیم ، اجازه ندهیم زمینه جذب افراد به اینگونه سازمانها فراهم شود.

 

وی با اشاره به عملکرد وزارت اطلاعات در دولت یازدهم از تدابیر این وزارتخانه برای ایجاد امنیت و آرامش پایدار در جامعه سخن گفت و افزود : رویکرد وزارت اطلاعات در دولت یازدهم مبتنی بر پیشگیری است.

 

علوی در بخش دیگری از نطق خود از برنامه های خرابکارانه و ضد امنیتی دستگاه های اطلاعاتی دشمن برای ایجاد نا آرامی و انجام انفجارهایی در مناطق مختلف کشور خبر داد و گفت : بحمدالله با تدابیر و زحمات شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) برنامه های خرابکارانه دشمن در کشور خنثی شد و تیم های عملیاتی خرابکار ، شناسایی و دستگیر شدند و یا به هلاکت رسیدند.

 

وی همچنین با تسلیت رحلت آیت الله امینیان نماینده فقید مردم گیلان در مجلس خبرگان و با اشاره به روز مبارزه با استعمار ، یاد و خاطره علما ،مجاهدین و شهدا را در مبارزه با استعمار و استکبار گرامی داشت.


تعداد بازدید : 120

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :