اخبار اجتماعی

تعطیلی میدان میوه و تره بار سقز


کسبه میدان میوه و تره بار سقز روز شنبه عرضه هرگونه تره بار و میوه خودداری کرد.
به گزارش کردپرس؛ یکی از کسبه این بازار علل این امر را تصمیم شهرداری برای ساخت مغازه های دیگر در جلو این میدان جهت واگذاری برای میوه و تره بار عنوان کرد.
وی افزود: در حال حاضر میدان میوه و تره بار سقز حدود 71 مغازه دارد که قسمتی از این مغازه ها نیمه فعال یا غیرفعال هستند لذا ساخت مغازه های بیشتر موجب لطمه خوردن بازار کسب و کار آنان می شود.
اما همزمان یکی از مسئولان شهرداری با بیان وضعیت درآمد و رونق کاری میدان میوه و تره بار سقز، گفت: با توجه به توسعه شهری، افزایش جمعیت شهرستان و نیاز شدید به توزیع مطلوب میوه و تره بار و همچنین ارائه مستقیم محصولات باغی و کشاورزی نیاز جدی به توسعه میدان تره بار وجود دارد.
وی خاطرنشان ساخت: هر نوع مغازه یا کسب و کاری که در اطراف این میدان ایجاد شود به رونق آن و رقابت بیشتر کمک خواهد نمود و هدف بهبود فرایند و ارائه بهتر نیازمندی های شهروندان می باشد، این مغازه ها توسط شهرداری با همکاری بخش خصوصی ساخته می شود و هنوز کاربری آنها مشخص نشده است. لذا از کسبه زحمت کش انتظار سعه صدر، دوراندیشی و تعامل جهت حل مشکلات احتمالی را داریم.
از سوی دیگر جمعی از نمایندگان میدان میوه و تره بار جلسه ای را با فرماندار سقز برگزار ککردند، که پس از بیان نظرات کسبه و توضیحات مسئولین، مجددا فعالیت این میدان شروع شده است.
یکی از شرکت کنندگان در جلسه با بیان اینکه فرماندار قول پیگیری موضوع و تشکیل کمیته ای برای حل مشکل داده، گفت: ما نیز منتظر اعلام نتیجه فرماندار خواهیم بود.

تعداد بازدید : 446

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :