اخبار اجتماعی

تقویت باورهای دینی٬ آسیب‌های ناشی از مصرف مشروبات الکلی را کاهش می‌یابد


سنندج-مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کردستان بر تقویت اعتقادات و باورهای دینی و مذهبی مردم، استفاده از روش های علمی مانند کارگاه های آموزشی و مهارت های زندگی در جهت کاهش آسیب های ناشی از مصرف مشروبات الکلی تاکید نمود
به گزارش خبرگزاری کردپرس جمال ارشدی در اولین جلسه کمیته فرهنگی مبارزه با مشروبات الکلی سال 94 که در سالن شهدای گمنام برگزار شد٬ به تشریح آیین نامه کمیته‌ی فرهنگی استانی پیشگیری و مبارزه با مشروبات الکلی و تشریح وظایف ادارات و سازمان های عضو کمیته پرداخت.
ارشدی افزود: افراد جامعه بر اساس نوع مصرف و گرایش هویت خود را مشخص می نمایند و موضوع مصرف بر اساس متغیرهای مختلف اقتصادی و اجتماعی مانند درآمد، پایگاه و تحصیلات متفاوت است.
وی تصریح کرد: افراد در طبقات مختلف جامعه بر اساس نوع طبقه گرایش به مصرف مشروبات الکلی می نمایند که ضروری است در این زمینه آسیب شناسی جدی صورت گیرد.
مدیر کل امور اجتماعی استانداری در پایان بر تقویت اعتقادات و باورهای مذهبی مردم، استفاده از روش های علمی مانند کارگاه های آموزشی و مهارت های زندگی در جهت کاهش آسیب های ناشی از مصرف مشروبات الکلی تاکید نمود.

تعداد بازدید : 429

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :