اخبار سیاسی

جزئیات آتش سوزی در تالار وزارت کشور


سخنگوی آتش نشانی ضمن تشریح جزئیات آتش سوزی در تالار وزارت کشور گفت:صبح امروز به دلیل نامعلومی تالار وزارت کشور طعمه حریق شد و مهار شعله‌های آتش همچنان ادامه دارد.
سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اعلام خبر وقوع آتش‌سوزی گسترده در تالار وزارت کشور در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جزئیات این حادثه، گفت: ساعت ۶:۴۰ صبح امروز وقوع حریق در تالار وزارت کشور به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و بلافاصله چندین ایستگاه آتش‌نشانی و امداد و نجات برای مهار شعله‌های آتش به محل حادثه اعزام شدند.
وی با اعلام اینکه شعله‌های آتش چندین طبقه از تالار بزرگ وزارت کشور را دربر گرفته است، افزود: شعله‌های آتش به حدی بود که دود ناشی از شعله‌ها از اکثر مناطق پایتخت قابل رویت بود و به دلیل تجمع خودروهای عبوری در مسیر خیابان‌های منتهی به تالار وزارت کشور، ترافیک سنگینی در این محدوده ایجاد شده است.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اعلام اینکه مهار شعله‌های آتش همچنان ادامه دارد، افزود: با توجه به اینکه شعله‌ها تحت کنترل ماموران آتش‌نشانی هستند، اما هنوز به صورت کامل مهار نشده‌اند و عملیات خاموش کردن شعله‌ها همچنان ادامه دارد.
ملکی با توصیه به رانندگانی که قصد عبور از خیابان‌های منتهی به تالار وزارت کشور را دارند، از آنها خواست به توصیه‌های ماموران پلیس راهوار گوش فرا داده و از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.
وی گفت: هنوز آمار دقیقی از میزان خسارات و تلفات این حادثه در دست نیست و عملیات امدادرسانی و مهار شعله‌ها همچنان ادامه دارد. علت وقوع این حادثه پس از مهار کامل شعله‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

تعداد بازدید : 501

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :