اخبار اجتماعی

جزییات ماجرای بازداشت معلمان ایرانی در العین


معاون روابط عمومی آموزش و پرورش از اعزام تیمی از آموزش و پرورش به « العین » برای پیگیری ابعاد مختلف بازداشت معلمان خبر داد و گفت: در صورتی که ویزای این تیم صادر شود، امشب به العین خواهند رفت و قرار است؛ اقدامات لازم را برای آزادی معلمان انجام دهند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بـوکان نـیوز ؛ رسول پاپایی (معاون روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت آموزش و پرورش) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره آخرین پیگیری‌های آموزش و پرورش در خصوص بازداشت معلمان ایرانی در العین اظهار داشت: در حال حاضر سرپرست معلمان نیز در العین بازداشت شده و تعداد معلمان بازداشتی در این کشور به ۱۰ نفر رسید.
پاپایی ادامه داد: زمانی که مطلع شدیم که معلمان ایرانی در امارات بازداشت شده‌اند، بلافاصله برای آنها وکیل گرفتیم و وکیل آنها امروز به دادستان امارات پیشنهاد داد تا زمان رسیدگی نهایی به این پرونده، معلمان با قید وثیقه آزاد شوند، اما متاسفانه با این درخواست موافقت نشد.
وی همچنین از اعزام تیمی از آموزش و پرورش برای پیگیری ابعاد مختلف بازداشت معلمان خبر داد و گفت: در صورتی که ویزای این تیم صادر شود، امشب به العین خواهند رفت و قرار است؛ اقدامات لازم را برای آزادی معلمان انجام دهند.

تعداد بازدید : 528

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :