اخبار اجتماعی

بارش نخستین برف پاییزی جاده سروآباد - پاوه کردستان را بست


سنندج- ایرنا- مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان با اشاره به آغاز بارش برف در جاده های استان از عصر دوشنبه، گفت: در حال حاضر غیر از مسیر سروآباد - پاوه، همه مسیرهای استان باز است و تردد در آنها جریان دارد.
محمد راشد مدرس گرجی دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بارش برف در مسیرهای سقز - بانه، مریوان - سقز، سنندج - سروآباد و سروآباد - پاوه آغاز شده و عملیات برفروبی و نمک پاشی نیز در این مسیرها در حال اجراست.
وی اظهار کرد: در حالی که بارش برف همچنان ادامه دارد اما با حضور عوامل راهداری و انجام عملیات برفروبی، به جز محور سروآباد - پاوه که از قبل بسته اعلام شده بود، تردد در تمامی محورهای استان برقرار است.
وی به رانندگان وسایل نقلیه در جاده های استان کردستان توصیه کرد با توجه به شرایط حاکم بر استان کردستان که تا سحرگاه روز چهارشنبه ادامه دارد ضمن رعایت احتیاط به دلیل دید کم، زنجیر چرخ نیز و وسایل گرما زا به همراه داشته باشند.
هواشناسی استان کردستان وضعیت جوی استان را تا صبح چهارشنبه ابری، مه آلود همراه با بارش باران و وزش باد با احتمال رعد و برق و در ارتفاعات نیز رگبار برف پیش بینی کرده است.

تعداد بازدید : 290

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :