اخبار تکفیری ها - داعش

کشته‌ شدن یکی از سرکردگان داعش توسط نیروهای پیشمرگ 


جسد یکی از سرکردگان داعش در میان اجساد 17 تن از کشته‌ شدگان درگیری میان این گروه تروریستی و نیروهای پیشمرگ در محور مخمور در شمال عراق، شناسایی شد.
به‌گزارش خبرگزاری کردپرس: سرهنگ مهدی یونس، مسئول امور اجرایی نیروهای پیشمرگ در محور مخمور به‌ سایت خبری کردی زبان NNA گفت: در درگیری های میان نیروی پیشمرگ و عناصر داعش در این محور جنگی، اجساد 17 تن از عناصر داعش به‌ دست نیروی پیشمرگ افتاد و در میان کشته‌ شدگان نیز جسد محسن عیسی عبد، از سرکردگان گروه داعش ملقب به‌ ابو مهلل شناسایی شده‌ است.
لازم به‌ ذکر است که‌  صبح روز جمعه‌ 27 آذر/18 دسامبر، عناصر داعش به‌ مواضع نیروی پیشمرگ اقلیم کردستان در دو نقطه‌ از محور جنگی مخمور واقع در جنوب غرب استان اربیل حمله‌ کردند، اما این حمله‌ با پاسخ شدید نیروهای پیشمرگ درهم شکسته‌ شد و اجساد بسیاری از عناصر داعش به‌ دست نیروی پیشمرگ افتاد.
سرهنگ مهدی یونس افزود که‌ این سرکرده‌ داعش فرماندهی عملیات روز جمعه‌ داعش برای حمله‌ به‌ مواضع نیروی پیشمرگ در محور مخمور را بر عهده‌  داشته‌ است.
وی همچنین گفت که ‌تمامی حملات داعش در این محور، توسط نیروهای پیشمرگ درهم شکسته‌ شده‌ و در حال حاضر درگیری ها پایان یافته‌ و نیروها در حالت آماده‌ باش به‌ سر می بردند.
لازم به‌ ذکر است که‌ نیروهای پیشمرگ از آغاز حمله‌ داعش به‌ شمال عراق و مناطق کردنشین این کشور، در مرزی به‌ طول بیش از 1000 کیلومتر با این گروه تروریستی در جنگ هستند و تا کنون مناطق بسیاری را از اشغال داعش آزاد کرده‌اند.

کد مطلب: 97210  |  تاريخ: ۱۳۹۴/۹/۲۸  |  ساعت: ۱۰ : ۵۳

تعداد بازدید : 628

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :