اخبار اجتماعی

بانوی سقزی کاندیدای خبرگان رهبری شد


پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ دبیر ستاد انتخابات شهرستان سنندج از ثبت نام یک بانوی سقزی برای کاندیداتوری خبرگان رهبری خبر داد

به گزارش زریان به نقل از کردپرس موحد امان اللهی امروز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: از صبح امروز چهارشنبه تا ساعت 15 شاهد حضور ده نفر دیگر در ستاد انتخابات شهرستان سنندج برای داوطلب نمایندگی مجلس خبرگان رهبری در حوزه استان کردستان بودیم که نخستین بانوی کردستانی نیز در میان داوطلبین بود و وی نیز ثبت نام کرده است.

 

امان اللهی افزود: تنها تا ساعت 18 امروز مهلت ثبت نام مجلس خبرگان رهبری فرصت مانده است و هنوز اعلام فرصت دیگری برای تمدید نیز وجود اعلام نشده است.

 

دبیر ستاد انتخابات شهرستان سنندج تصریح کرد: تعداد داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران نیز تا ساعت 15 امروز به 43 نفر رسیده که پنج نفر از داوطلبین زن می باشند.

 

وی گفت: افراد علاقه مند به نام نویسی در داوطلبی نمایندگی مجلس شورای اسلامی نیز تا روز چهارم دی فرصت دارند که به ستاد انتخابات مراجعه کنند.

 

گفتنی است: سیده طوبی حسینی اهل شهرستان سقز به عنوان اولین بانوی کردستانی داوطلب شرکت در انتخابات مجلس خبرگان رهبری امروز چهارشنبه در فرمانداری سنندج ثبت نام کرد.

 

این بانوی اهل سقز متولد سال 51 و دارای مدرک کارشناسی است.

 

ثبت نام برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری قرار بود تا پایان وقت اداری امروز دوم دی ماه باشد که براساس ابلاغیه ستاد انتخابات وزارت کشور این مهلت تا ساعت 18 تمدید شد.

 

لازم به یادآوری است ماموستا مصطفی شیرزادی امام جمعه مریوان، ماموستا سجادی امام جمعه سروآباد، ماموستا خدایی امام جمعه سنندج و نماینده فعلی مجلس خبرگان رهبری، ماموستا اقبال بهمنی امام جمعه موچش، حجت الاسلام محمود حاتمی، حجت الاسلام محمود صیفی زاده، دکترعبدالسلام کریمی و محمد قدمی به عنوان افراد شاخص ثبت نام کرده برای مجلس خبرگان رهبری در کردستان هستند.

تاريخ: ۱۳۹۴/۱۰/۲


تعداد بازدید : 250

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :