اخبار سیاسی

طرح غرب برای مخدوش کردن دین اسلام


اسامه جمال دبیر کل شورای سازمان های اسلامی آمریکا در کنفرانس سالانه مسلمانان در آمریکا گفت: گروهک تکفیری صهیونیستی داعش، خطری برای همه مسلمانان در جهان است و ایجاد گروههای تروریستی نقشه امریکاست برای مخدوش کردن دین اسلام

زمان انتشار خبر: سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴ - ۰۷:۲۶

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، کنفرانس سالانه مسلمانان آمریکای شمالی درشیکاگو برگزار شد. مسئولان سازمان های اسلامی آمریکا دراین مراسم با عنوان جامعه مسلمانان آمریکا پایان افراط گرایی و اسلام هراسی، بر ضرورت شرکت مسلمانان این کشور در انتخابات ریاست جمهوری تاکید کردند.

 

رئیس شورای اسلام و آمریکا با بیان اینکه باید مسلمانان آمریکا با صدای رسا سخن بگویند و خواسته های خود را بیان کنند و تسلیم رسانه هایی نشوند که بر اخبار بد متمرکز شده اند افزود: مسلمانان با چالش های زیادی روبرواند و باید به صورت هوشمندانه با این چالش ها مقابله کرد.

 

اسامه جمال دبیر کل شورای سازمان های اسلامی آمریکا نیز در این مراسم گفت: حمله آمریکا به عراق باعث ایجاد نا امیدی در میان شماری از انسان ها شده است افزود: گروهک تکفیری صهیونیستی داعش، خطری برای همه مسلمانان در جهان است و ایجاد  گروههای تروریستی نقشه امریکاست برای مخدوش کردن دین اسلام.


تعداد بازدید : 120

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :