اخبار اجتماعی

نماینده رهبر انقلاب در کردستان:

دشمنان برای ایجاد اختلال در بخش‌های مختلف کشور از راههای گوناگون وارد می‌شوند


نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: دشمنان برای ایجاد مشکل و اختلال در بخش‌های مختلف کشور از راههای گوناگون وارد می‌شوند و استفاده از فرصت‌هایی مانند انتخابات و بحث وحدت نمونه‌های آشکاری از مجاری ورودی آنهاست که برای مقابله با آن باید تلاش کنیم

به گزارش کردپرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی شامگاه یکشنبه در چهارمین نشست هم اندیشی نخبگان سیاسی استان ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: شهید رجایی هم از جهت رعایت اخلاق و هم از جهت رسیدگی به حل مسائل و مشکلات مردم و جامعه یک شاخص بود و نامگذاری هفته دولت، ماندگاری این شهدا و شاخص بودن آنها را نشان می‌دهد...

وی با بیان اینکه فضای کشور آرام آرام به سمت یک فضای انتخاباتی می‌رود، گفت: فضای کشور به سمت انتخابی شدن می‌رود و انتخابات ریاست جمهوری و شوراها بحث مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در کردستان تصریح کرد: در شرایط کنونی باید تلاش کنیم وحدت ملی حفظ و قدرت ملی ما ارتقا یابد و آمادگی برای برگزاری برنامه‌های انتخاباتی با حضور حداکثری مردم افزایش پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران دشمنان شرایط سختی را بر ما تحمیل کرده‌اند، گفت: ما دوران و شرایط سختی داشته‌ایم اما هیچگاه به خاطر این شرایط سخت انتخابات را به تاخیر نینداخته‌ایم و این موضوع یکی از افتخارات نظام است.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی اظهار علنی دشمنی‌های غرب در عین انعقاد پیمان و قراردادها را نشان از کینه عمیق و قلبی دشمنان دانست و افزود: کینه قلبی دشمنان از ما زیاد است آنها زمان طولانی و هزینه‌های گزافی برای جدا کردن مردم از نظام صرف کردند اما نتوانستند و عجز خود را برای مقابله با نظام اعلام کرده‌اند.

وی به استفاده ابزاری دشمنان از سازمان‌های حقوق بشری برای فشار بر ایران اشاره کرد و گفت: استفاده ابزاری غربی‌ها از سازمان ملل، بحث هسته‌ای و حقوق بشر برای مقابله با ایران موجب شد این سازمان‌ها از درجه اعتبار ساقط شوند.

نماینده ولی فقیه در کردستان افزود: دشمنان برای ایجاد مشکل و اختلال در بخش‌های مختلف کشور از راههای گوناگون وارد می‌شوند و استفاده از فرصت‌هایی مانند انتخابات و بحث وحدت نمونه‌های آشکاری از مجاری ورودی آنهاست که برای مقابله با آن باید تلاش کنیم.

وی از رعایت قانون و اخلاق انتخاباتی به عنوان دو عامل مهم وحدت بخشی در موضوع انتخابات نام برد و تصریح کرد: همه افراد با سلایق و ذائقه‌های مختلف می‌خواهند به یک مسیر برسند و باید یقین داشت که با رعایت حد و مرزها و اخلاق انتخاباتی نتایج مثبتی می‌گیریم.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه مقاوم‌سازی در عرصه‌های مختلف لازم است، افزود: در مقابل تهدیدات و اقدامات دشمنان باید در عرصه‌های اقتصادی مقاوم‌سازی کنیم و با اتکا به داخل و بهر‌ه‌گیری از توانمندی‌های داخلی می‌توانیم در مقابل تکانه‌های خارجی ایستادگی کنیم.

وی تصریح کرد: ایجاد شرایط برگزاری انتخابات سالم و تبیین اهمیت حضور حداکثری در انتخابات از وظایف ما و همه نخبگان سیاسی است و برگزاری چنین گردهمایی‌هایی که از گروه‌ها و علایق مختلف در آن حضور دارد بسیار پر برکت بوده و مزایای ثمربخش و امید آفرین دارد.

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: در خصوص انتخابات و فراهم کردن زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات باید سریع‌تر از دشمنان اقدام کنیم و از موضع دفاعی خارج شویم و راهکارهای برگزاری انتخابات سالم را دنبال کنیم.

 

کد مطلب: 112990  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۶/۹  |  ساعت: ۱۷ : ۵۲


تعداد بازدید : 241

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :