اخبار سیاسی

جلال شریعتی رییس شورای اسلامی شهر سنندج شد


سنندج- جلال شریعتی به اتفاق آراء اعضای شورای اسلامی شهر سنندج به عنوان رییس این شورا انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه فوق العاده شورا با موضوع تعیین و انتخاب هیئت رییسه شورا امروز چهارشنبه در سالن جلسات ساختمان شورا در سنندج تشکیل شد.

براساس قانون شوراهای اسلامی شهر و روستا باید تا قبل از ۱۲ شهریورماه  اقدام به انتخاب هیئت رییسه سال چهارم دوره چهارم شوراهای اسلامی شهر و روستا کرد.

رییس سابق شورای اسلامی شهر سنندج در این جسله از همکاری و همراهی اعضای این شورا در طول یک سال اخیر تشکر کرد و گفت: علاوه بر اعضای شورا، اصحاب رسانه هم با حضور فعال خود در جلسات شورا توانستند به رسالت خود به خوبی عمل کنند و فعالیت و همکاری این قشر هم قابل تقدیراست.

غریب سجادی ادامه داد: در طول این یک سال اخیر که ریاست شورا را برعهده داشتم شاهد کارشکنی های تعدادی از مدیران و کارشناسان حوزه شهری بودم البته تعداد زیادی هم از مدیران با ما همراه و همدل بودند.

وی عنوان کرد: تمام تلاش خود را در راستای حفظ و ارتقای جایگاه شورا هم در بدنه مدیریتی استان و شهر سنندج و هم در میان آحاد مردم کردم.

وی سال گذشته را یکی از پرتنش ترین و چالشی ترین سال شورای سنندج ذکر کرد وافزود: مهمترین چالش ما بحث تغییر و انتخاب شهردار بود که چندین مرتبه مسئله استیضاح او مطرح و عاقبت هم منجر به عزل شد.

در پایان این جلسه به اتفاق آراء جلال شریعتی به عنوان رییس شورا، فرزاد هلالی به عنوان نایب رییس شورا، وفا اصلانی منشی اول و محمد محمدی هم منشی دوم، سید بهاء الدین حسینی هم به عنوان سخنگوی شورا انتخاب شدند.
شناسهٔ خبر: 3757771 - چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۱
تعداد بازدید : 327

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :