اخبار سیاسی

استاندار کردستان از سرمربی سنندجی تیم ملی تنیس روی میز تقدیر کرد


سنندج - استاندار کردستان در دیداری کوتاه با جمیل لطف الله نسبی سرمربی سنندجی تیم ملی پینگ پنگ ایران که در المپیک ریو ۲۰۱۶ این تیم را همراهی می کرد، از وی تقدیر و تجلیل نمود.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ عبدالمحمد زاهدی در تایید صحبت های مدیرکل ورزش و جوانان استان، نبود اسپانسر را مشکل اصلی ورزش استان عنوان کرد و افزود: وجود اسپانسر می تواند مشکل خروج ورزشکاران از استان را حل کند.

وی در ادامه با اشاره به لزوم توجه به تامین نیازهای ورزشکاران استان کردستان، بیان کرد: در کردستان کار کردن در حوزه ورزش انگیزه غیرمادی می خواهد چون امکان برآورد انگیزه های مادی وجود ندارد.

زاهدی همچنین با ابراز خرسندی از اینکه کردستان در رشته تنیس روی میز بسیار مستعد است، یادآور شد: برخی گمان می کنند تنیس ورزش آسان و سبکی است اما برخلاف این تصور تنیس یکی از پرتحرک ترین و سنگین ترین ورزش ها به حساب می آید.

گفتنی است، جمیل لطف الله نسبی که از سال گذشته سرمربی گری تیم ملی پینگ پنگ را عهده ار است مدرس بین االمللی تنیس روی میز می باشد.

در جریان این دیدار مدیرکل ورزش و جوانان کردستان نیز حضور داشت و گزارشی در خصوص فعالیت های ورزشی این استان و نبود حامی مالی بخش خصوصی را ارائه کرد.
شناسهٔ خبر: 3760000 - شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۸

تعداد بازدید : 209

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :