اخبار سیاسی

فرماندار دیواندره خواستار شد:
شناسایی خانوارهای مستحق و نیازمند در اولویت کمیته امداد دیواندره


سنندج – فرماندار دیواندره خواستار شناسایی خانوارهای مستحق و نیازمند به عنوان یک اولویت از سوی کمیته امداد این شهرستان شد.
جعفر توان ظهر امروز در دیدار مدیر و معاونین کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دیواندره گفت: یکی از اهداف وعنایات نظام مقدس جمهوری اسلامی کمک به محرومان ونیازمندان است.

وی بیان کرد: کمیته امداد یکی از نهادهای مهم و ضروری انقلاب برای کمک به محرومان،از بین بردن فاصله طبقاتی و حفظ کرامت انسانی به فرمان حضرت رهبر کبیر انقلاب تاسیس شد و امروز این نهاد مقدس منشاه خدمات زیادی است.

فرماندار شهرستان دیواندره خدمت در کمیته امداد را کاری ارزشی برشمرد و افزود: در شناسایی خانوارهای محروم و نیازمند واقعی و تحت پوشش قرار دادن آنها و همچنین خانوارهایی که احیاناً مستحق استفاده از حمایت های کمیته امداد نیستند دقت و اقدام شود.

💢ی به برگزاری جشن نیکو کاری اشاره کرد و خواستار مشارکت همه مردم نوع دوست در این کار معنوی شد و افزود: جلب مشارکت و همراهی مردم در این گونه امور خیر یکی از اولویت های اصلی است و باید در دستور کار متولیان و مسئولان کمیته امداد قرار گیرد.

در این نشست، رئیس کمیته امداد شهرستان دیواندره گزارشی از فعالیت های صورت گرفته را ارائه کرد و گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) دیواندره در سالجاری اقدام به اجرای ۲۳۳ طرح اشتغالزایی خرد با اعتبار ۳۲ میلیارد ریال در شهرستان نموده است.


شناسهٔ خبر: 3923952 - یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۷

تعداد بازدید : 148

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :