اخبار اجتماعی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان از خبرگزاری مهر بازدید کرد


سنندج - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان از دفتر خبرگزاری مهر در این استان بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های این رسانه قرار گرفت.
محمد حسین محمدی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان ظهر امروز پنج شنبه از دفتر خبرگزاری مهردر این استان بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های این رسانه قرار گرفت.

در جریان این بازدید، که مدیر روابط عمومی شرکت آبفا کردستان نیز وی را همراهی می کرد، گزارشی در خصوص فعالیت های رسانه ای خبرگزاری مهر در استان کردستان ارائه شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان در این بازدید با اشاره به سختی کار خبرنگاری، گفت: خبرنگاری جزو مشاغلی سختی  است که زمان و مکان خاصی نمی شناسد و در هر شرایط زمانی و مکانی خبرنگار باید آماده و حاضر باشد.

محمدحسین محمدی با تقدیر از همکاری و تعامل تمامی اهالی رسانه با شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان، افزود: استفاده از ظرفیت ها و توان رسانه های جمعی در استان کردستان یکی از اولویت های اصلی این شرکت به شمار می رود.

وی گفت: خوشبختانه هم اکنون تعامل بسیار خوبی بین شرکت آبفا کردستان و دفتر خبرگزاری مهر در این استان وجود دارد و انتظار می رود که این روند مثبت در سال آینده نیز به صورت جدی دنبال و پیگیری شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان بیان کرد: تلاش برای فرهنگ سازی در بین اقشار مختلف جامعه و همچنین ارائه درست و به موقع عملکرد شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان از جمله انتظارات ما از خبرگزاری مهر به شمار می رود که خوشبختانه هم اکنون این مهم به بهترین شکل ممکن دنبال می شود.

در ادامه این بازدید، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان از نزدیک در جریان روند تولید و انتشار خبر در خبرگزاری مهر قرار گرفت.

آرمان نصراللهی سرپرست دفتر خبرگزاری مهر در کردستان در ادامه این بازدید گزارشی از فعالیت های این رسانه در دو بخش سرویس زبان کردی و صحفه استانی کردستان را ارائه کرد.
شناسهٔ خبر: 3927847 - پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۸

تعداد بازدید : 129

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :