اخبار سیاسی

۱۱۴ ایستگاه دیجیتال روستایی در کردستان افتتاح شد


سنندج - طی مراسمی و با حضور رئیس جمهور و از طریق ویدئو کنفرانس چندین طرح و پروژه صدا و سیمای مرکز کردستان مورد بهره برداری قرار گرفت.
ظهر امروز و با حضور رئیس جمهور و از طریق دیدئو کنفرانس در سنندج، چندین طرح و پروژه صدا و سیمای مرکز کردستان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

در این مراسم علی دارابی معاون امور استانهای سازمان صدا و سیمای گفت: امروز ۱۱۴ ایستگاه دیجیتال روستایی در شهرستان های مختلف استان کردستان مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی ادامه داد: با افتتاح این میزان ایستگاه جدید دیجیتال در استان کردستان میزان بهره مندی مردم ساکن در مناطق روستایی این استان به شبکه های رادیویی و تلویزیونی افزایش پیدا می کند.

معاون امور استانهای سازمان صدا و سیما عنوان کرد: اعتبار مورد نیاز برای احداث ۱۱۴ ایستگاه دیجیتال ۱۰ میلیارد تومان است که از محل اعتبارات مصوب سفر مقام معظم رهبری به استان کردستان تامین شده است.

وی اظهار داشت: همچنین برای نخستین بار در شبکه های استانی صدا و سیما دو استودیو جدید با امکانات روز در شبکه استانی صدا و سیمای مرکز کردستان مورد بهره برداری قرار گرفت.

دارابی افزود: امروز کار ساخت و تولید سریال سنجر خان که یکی از مبارزان صاحب نام در تاریخ کردستان به شمار می رود نیز آغاز شد.شناسهٔ خبر: 3938789 - شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱

تعداد بازدید : 107

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :