اخبار سیاسی

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کردستان:
بالغ بر ۷۵۰۰نفر درانتخابات شوراهای اسلامی درکردستان ثبت نام کردند


سنندج- رییس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان کردستان از ثبت نام ۷ هزار و ۵۵۱ نفر تا ششمین روز از ثبت نام در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا در این استان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری کردستان، عبدالرضا میقانی گفت: در روز ششم در مجموع تعداد هزار و ۶۵۵ نفر ثبت نام کرده که از تعداد هزار و ۴۰۱ نفر داوطلب روستایی و ۲۵۶ نفر داوطبین شهری هستند.

وی عنوان کرد: در روز ششم از تعداد هزارو ۶۵۵ نفر داوطلب ثبت نامی تعداد ۳۰۴ نفر دارای سابقه عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا در کردستان هستند.

رییس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان کردستان بیان کرد: از مجموع ثبت نام شده های روز ششم تعداد ۵۷ نفر را داوطلبین زن تشکیل می دهند.

وی عنوان کرد: تعداد انصرافی های شرکت در پنجمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کردستان ۴ نفر است.

میقانی گفت: در مجموع ۷ هزار و ۵۵۱ نفر ثبت نام شده در سامانه جامع ستاد انتخابات وزارت کشور برای شرکت در پنجمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان کردستان تعداد ۸۷۱ نفر داوطلب شهری و نیز تعداد ۶ هزار و ۶۸۰ نفر داوطبین روستایی هستند.

وی عنوان کرد: از آغاز مهلت ثبت نام تاکنون ۷ هزار و ۳۷۶ نفر داوطلب مرد و تعداد ۱۷۵ نفر داوطلب زن در سامانه ثبت نام کرده اند.

رییس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان کردستان  اظهراداشت: هزار و ۳۵۴ نفر از داوطلبین ثبت نام شده دارای سابقه نمایندگی در شوراهای اسلامی شهر و روستا در کردستان هستند


شناسهٔ خبر: 3939472 - یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۹

تعداد بازدید : 137

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :