اخبار ورزشی

با کسب مئال های رنگانگ؛
کردستان نایب قهرمان مسابقات دوومیدانی دختران نونهال منطقه ای شد


سنندج - تیم استان کردستان توانست در پایان رقابت های دو و میدانی نونهالان منطقه ای دختر کشور نایب قهرمانی این مسابقات را به نام خود ثبت کند.
رقابت های دو و میدانی نونهالان منطقه ای دختر کشور در روزهای چهارم و پنجم اردیبهشت ماه به میزبانی استان همدان برگزار شد.

این مسابقات میان مناطق شش گانه کشور برگزار شد و دوندگان در ماده های ۱۰۰ ، ۴۰۰ ، ۱۵۰۰ متر، ۱۰۰ متر بامانع، پرتاب نیزه، پرتاب دیسک، پرش طول و پرش ارتفاع به رقابت پرداختند.

در پایان مسابقات دلنیا بیگم جانی دونده کردستانی در مواد ۱۰۰ و ۴۰۰ متر دو نشان طلا را کسب کرد، گلابتون زارعی در ۱۰۰ متر بامانع و پرش طول برسکوی نخست ایستاد و دو مدال طلا را برگردن آویخت.

همچنین عسل محمودی در ۱۰۰ متر با مانع، صدف اقاجانی در ۴۰۰ متر و آرینا نیک خواه در بخش پرتاب نیزه ۳ مدال نقره را برای تیم کردستان به ارمغان آوردند و هستی ثمری دیگر دونده استان نیز در ماده ۱۵۰۰ متر نشان برنز را از آن خود کرد.

تیم کردستان به سرپرستی و مربیگری پرستو احمدی با کسب چهار طلا، سه نقره و یک برنز نایب قهرمانی مسابقات دو و میدانی نونهالان منطقه ای دختر کشور را بدست آورد.

گفتنی است، از هر منطقه نفرات اول و دوم به مسابقات بهترین دوندگان نونهال کشور که تیرماه سال جاری در تهران برگزار می شود، صعود خواهند کرد.شناسهٔ خبر: 3962387 - چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۶

تعداد بازدید : 49

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :