اخبار فرهنگی

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج:
سازماندهی معلمان ناحیه یک سنندج الکترونیکی می شود


سنندج – مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج گفت: امسال برای اولین بار سازماندهی معلمان ناحیه یک سنندج به صورت الکترونیکی انجام می شود.
سید فواد حسینی شامگاه شنبه در نشست مدیران ابتدایی آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج، اظهار داشت: با توجه به درپیش بودن هفته معلم انتظار می رود که حرمت و جایگاه خاص معلمان در جامعه فرهنگ سازی و حفظ شود.

وی ادامه داد: برنامه ریزی های خوبی در ایام هفته معلم صورت گرفته است و انتظار می رود که بتوانیم با مشارکت خود معلمان شاهد برگزاری برنامه های خوب و متناسب با این ایام باشیم.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج، سازماندهی در سال تحصیلی ۹۷-۹۶  را الکترونیکی عنوان کرد و اظهار داشت: سازماندهی الکترونیکی راهکاری برای رفع دغدغه های فکری معلمان و اجرای عدالت و شفاف سازی ساماندهی است.

وی افزود: ساز و کار لازم برای سازماندهی الکترونیکی معلمان ناحیه یک سنندج صورت گرفته است و انتظار می رود که بتوانیم این مهم را برای اولین بار به بهترین شکل ممکن اجرایی و عملیاتی کنیم.

وی در ادامه توصیه های لازم را خصوص برگزاری امتحانات هماهنگ و پایانی پایه ششم، زمانبندی دقیق برنامه های درسی کلاس ها، تداوم برنامه های آموزشی طبق زمان تعیین شده و جلوگیری از تعطیلی زود هنگام مدارس را به مدیران مدارس اعلام کرد.

دقت در ارزشیابی عملکرد همکاران شاغل در مدارس، بایگانی صحیح مستندات، ثبت نام به موقع دانش آموزان، مسائل و اسناد مالی، اجرای برنامه تعالی و تدبیر از دیگر مباحث مطرح شده از سوی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج بود.

در ابتدای این نشست مدیران مدارس ابتدایی ناحیه یک سنندج به بیان مشکلات و دغدغه های کاری خود پرداختند.شناسهٔ خبر: 3965566 - یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۹

تعداد بازدید : 1171

نظرات
-----------------
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۳:۰۸ مریم :
بسیار خوب

۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۲:۲۸ عی :
خب چطوری


نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :