اخبار اجتماعی

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی قروه:
۱۷۰ کارگر نمونه در شهرستان قروه تجلیل شدند


قروه- رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی قروه از تعداد هزار و ۳۶۵ واحد مشمول تأمین اجتماعی در شهرستان خبر داد و از تجلیل ۱۷۰ کارگر نمونه با ۲۲ کارگاه تولیدی و خدماتی گفت.
کوروش شعبانی شامگاه شنبه در مراسم گرامیداشت هفته کار و کارگر و روز بسیج کارگری در شهرستان قروه اظهار داشت: امروزه چرخ های اقتصادی کشور به دست کارگران است که می چرخد و در واقع دفتر توسعه اقتصادی را جامعه کارگری ورق می زند.

وی تعاون، کار و تأمین اجتماعی را سه قانون سازمان دانست و از رویکرد ویژه دولت برای عملکرد و کیفیت کاری در محیط های کارگری خبر داد.

شعبانی تعداد واحدهای مشمول تأمین اجتماعی را هزار و ۳۶۵ واحد شامل ۲۸ کارگاه بالای ۱۰ تا ۵۰ کارگر و دو کارگاه بالای ۵۰ کارگر عنوان کرد.

وی از تجلیل تعداد ۱۷۰ کارگر نمونه در شهرستان قروه و ۲۲ کارگاه تولیدی و خدماتی در این مراسم خبر داد و گفت: انتظار می رود که شان و منزلت کارگران در جامعه به بهترین شکل ممکن مورد توجه قرار گیرد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قروه یادآور شد: حمایت از قشر کارگر، مساوی با توسعه و تقویت تولید در کشور است و به همین دلیل باید در سال جاری و با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید از این قشر به صورت ویژه حمایت شود.
شناسهٔ خبر: 3965449 - یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۲

تعداد بازدید : 128

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :