اخبار ورزشی

در بخش هان مادانگ؛
تکواندوکار سنندجی دو نشان نقره و برنز رقابت های کشوری را کسب کرد


سنندج - تکواندوکار سنندجی با حضور در دوازدهمین دوره مسابقات آزاد هان‌مادانگ کشور که به میزبانی تهران برگزار شد توانست در ماده های مختلف دو نشان نقره و برنز را کسب کند.
روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کردستان، دوازدهمین دوره مسابقات آزاد هان‌مادانگ قهرمانی مردان کشور به مناسبت نیمه شعبان و گرامیداشت هفته جوان در خانه تکواندو تهران برگزار شد.

این رقابت ها طی دو روز انجام شد و ۳۹۴  تکواندوکار در رده سنی زیر ۱۸ سال و بالای ۱۸ سال جهت حضور در انتخابی تیم ملی اعزامی به مسابقات جهانی ۲۰۱۷ دیدارهای خود را برگزار کردند.

شرکت کنندگان در این مسابقات در بخش های پومسه ابداعی، پومسه استاندارد، فیلیپینی، موم دولیوچاگی، یوپ چاگی تعادلی، جوموک، تیم نمایش، چند جهت، تیو یوپ چاگی و نوپی آپ چاگی به رقابت پرداختند.

در پایان ماهان خالدی تکواندوکار سنندجی در ماده تیویوپ چاگی رده‌سنی زیر ۱۲ سال نشان نقره را بر گردن آویخت و برسکوی دوم ایستاد و این ورزشکار کردستانی نیز در ماده نوپی آپ چاگی صاحب مدال برنز شد.

گفتنی است، کاوه منصوری به عنوان سرپرست و مربی تیم استان کردستان را هدایت و همراهی کرد.شناسهٔ خبر: 3978013 - یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰

تعداد بازدید : 139

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :