اخبار اجتماعی

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری سنندج خبر داد:
صید یک حلقه مار ۸۰ سانتی در محله شالمان سنندج


سنندج-مدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج از صید یک حلقه مار ۸۰ سانتی در محله شالمان سنندج خبر داد و گفت: پس از صید، این حلقه مار درطبیعت رها شد.
رامین اسد نژاد صبح امروز یکشنبه در جمع تعدادی از خبرنگاران استان در سنندج گفت: عصر دیروز  در یکی از محلات خیابان شالمان یک حلقه مار از روی درخت خود را آویزان کرده بود که کودکانی که در آن محل مشغول بازی بودند این مار را مشاهده کرده بودند.

وی بیان کرد: پس از مشاهد ه این مار ساکنان این محله با سامانه ۱۲۵ این سازمان تماس گرفتند  و بلافاصله  آتش نشانان به محل اعزام شدند.

وی عنوان کرد: کار جستجو صید این مار به دلیل مخفی شدن در بین شاخ و برگ درختان بسیار سخت  و حساس بود که خوشبختانه با هوشیاری آتش نشانان این مار ۸۰ سانتی بدون اینکه به کسی آسیب برساند، صید شد.

اسدنژاد افزود  آتش نشانان  پس از صید این مار آن را  در محدوده خارج از شهر  و در دامن طبیعت رها کردند.

وی عنوان کرد: با توجه به  فرا رسیدن فصول گرم سال شاهد جنب و جوش مارها هستیم  و حضور این جانور در مناطق مسکونی  باعث رعب و وحشت شهروندان می شود .

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج  از شهروندان در خواست کرد در صورت مشاهد ه مار  هیج گونه اقدامی برای صید آن نکنند و فورا مراتب را به این سازمان اطلاع دهند.
شناسهٔ خبر: 3978079 - یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳

تعداد بازدید : 113

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :