اخبار اجتماعی

مدیرتنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی کردستان خبرداد:
توزیع بالغ بر ۱۰۰۰ تن برنج وشکر همزمان با ماه رمضان در کردستان


سنندج- مدیرتنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی کردستان از توزیع بالغ بر هزار تن برنج و شکر درماه مبارک رمضان دراین استان خبرداد وگفت: برای توزیع گوشت سفید و قرمز هم محدودیتی وجود ندارد.

شهریار حنیفی
با اشاره به اینکه توزیع چهار قلم کالای اساسی طرح تنظیم بازاردرماه مبارک رمضان در استان آغاز شده است، گفت: در حال حاضر حدود ۶۵۰ تن برنج سفید دراستان توزیع شده و به قیمت هر کیلو ۲ هزار و ۷۰۰ تومان در اختیار مصرف کنندگان قرار داده می شود.

وی میزان ذخیره شکر را هم ۴۵۰ تن به قیمت دوهزارو ۸۵۰ تومان برای مصرف کنندگان ذکر کرد واظهارداشت: ۶۰۰ تن دیگر شکر  هم دراستان در اختیار اصناف و اتحادیه زنبورداران قرار می گیرد.

وی با اشاره به اینکه گوشت قرمز به میزان نامحدود در استان توزیع می شود، بیان کرد: گوشت قرمز داخلی به قیمت هر کیلو ۲۲ هزارتومان و هر کیلو گوشت وارداتی هم ۲۱ هزار تومان در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

وی عنوان کرد: میزان عرضه گوشت مرغ هم دراستان نامحدود است و به هر میزان که نیاز بازار باشد توزیع می شود و قیمت هر کیلوهم ۵ هزار و ۷۰۰ تومان است.

مدیرتنظیم بازارونهاده های کشاورزی سازمان جهادکشاورزی کردستان اظهارداشت: به اندازه کافی اقلام اساسی ماه مبارک رمضان دراستان تامین شده و از این لحاظ جای نگرانی نیست و این طرح تا پایان این ماه پرخیرو برکت ادامه دارد.

حنیفی بیان کرد: مردم برای تهیه اقلام مذکور می توانند به اتحادیه تعاونی های مصرف و فروشگاه های زنجیره ای در سطح استان مراجعه کنند.

شناسهٔ خبر: 3990658 - یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶

 


تعداد بازدید : 113

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :