اخبار تکفیری ها - داعش

امام جمعه اهل سنت نگین شهر:

ایرانیان یکپارچه در برابر تروریست ها ایستادگی می کنند


امام جمعه اهل سنت نگین شهر، گفت: ایرانیان تمام قد و یکپارچه در برابر تروریست ها و عملیات بزدلانه آنان ایستادگی می کنند.

تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۱

کد مطلب: 270902

«آخوند ابوبکر خوجملی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری تقریب در گلستان ضمن محکوم کردن اقدامات تروریستی در مجلس و حرم امام خمینی (ره)، اظهار کرد: عملیات تروریستی به خانه ملت و قلب تپنده نظام مردم ‌سالاری دینی و آرامگاه امام راحل عظیم الشأن و به خاک و خون کشیدن جمعی از هموطنان شریف و بی‌ گناه موجب بهت و تأثر ملی شد.

 

وی، افزود: اینجانب به نوبه خود ضمن محکوم کردن این اقدامات جنایت‌ بار به خانواده‌ معزز شهدای این دو حادثه و مقام معظم رهبری تسلیت عرض نموده، برای مصدومان شفای عاجل از خداوند مهربان خواستارم.

 

مدير حوزه علميه اهل سنت محمديه پورجان نگین شهر با تاکید بر ضرورت وحدت و همدلی مردم و مسئولان در برابر اینگونه حوادث شوم و پلید دشمنان انقلاب و نظام، تصریح کرد: کشور ما بیش از هر زمانی به وحدت و انسجام نیاز دارد، یقین دارم ایران ما یکپارچه و تمام‌ قد در برابر تروریسم خواهد ایستاد و به یاری خدا بر این بلای ویرانگر جهانی، فائق خواهد آمد.

 

وی، ادامه داد: در این روزهای تلخ ضروری است در پیشگاه الهی یکبار دیگر پیمان تازه کرده و عزم جزم خود را برای تمسک به بنیان مرصوص وحدت و همدلی به نمایش بگذاریم.

 

امام جمعه اهل سنت نگین شهر، خاطر نشان کرد: امیدواریم در پرتو مجاهدت های مردم شریف و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری، ایران عزیز همچنان جزیره ثبات، آرامش و قلعه تسخیرناپذیر مبارزه با استکبار جهانی در منطقه و جهان بماند.

 


تعداد بازدید : 73

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :