اخبار تکفیری ها - داعش

بیانیه نمایندگان کُرد مجلس:
جریان تکفیری داعش به هیچ قوم و مذهب و ملیتی تعلق ندارد


نمایندگان کُرد مجلس شورای اسلامی طی بیانیه ای حوادث تروریستی تهران را محکوم کردند.
 نمایندگان کُرد مجلس شورای اسلامیه طی بیانیه ای ضمن محکومیت حوادث تروریستی تهران تاکید کردند که جریان تکفیری داعش به هیچ قومیتی تعلق ندارد.
متن این بیانیه به شرح ذیل است:
«این بار دست جانیان داعش حرم مطهر حضرت امام خمینی و مجلس شورای اسلامی را نشانه رفت و از خدا بی خبران داعش، تعدادی از هموطنان عزیز ما را به شهادت و تعدادی را نیز مجروح نمودند.
ضمن تبریک و تسلیت به خانواده های شهدای این حادثه و آرزوی شفای عاجل مجروحین، ما نمایندگان کُرد مجلس شورای اسلامی این اقدام تروریستی را شدیداً محکوم نموده و انتظار داریم این حمله کور با یک اقدام هوشمندانه پاسخ داده شود.
جریان تکفیری داعش به هیچ قوم و مذهب و ملیتی تعلق ندارد و فصل مشترک انحرافی داعش، جنایت و وحشی گری است و امروز همه اقوام، مذاهب و ادیان در مقابل این پدیده شوم قرار گرفته است و ما کُردها در صف اول مبارزه و برخورد با این جریان انحرافی و دست نشانده قرار داریم و کردها در عراق و سوریه نیز بیشترین شهدا را در مبارزه با داعش تقدیم بشریت نموده اند.
بدین وسیله ضمن اعلام انزجار از این جریان ضدبشری و محکوم کردن این اقدام تروریستی ما نمایندگان کُرد مجلس شورای اسلامی، آمادگی کامل خود را جهت برخورد با این جریان مخوف اعلام داشته و برای حراست از امنیت این کشور، رفاه این ملت خود را آماده هر نوع جانفشانی می دانیم.»


شناسهٔ خبر: 4002673 - دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷
 

تعداد بازدید : 84

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :