اخبار اجتماعی

 کشف 30 میلیارد کالای قاچاق در سروآباد کردستان


سرویس کردستان-فرمانده انتظامی استان کردستان از اجرای یک عملیات و کشف 30 میلیارد ریال کالای قاچاق در شهرستان سروآباد خبر داد.
پایگاه خبری پلیس ، سردار "مسعود خرم نیا" در تشریح این خبر بیان داشت: در پی کار اطلاعاتی و مراقبت های شبانه روزی، فعالیت تعدادی از قاچاقچیان در منطقه "ته ته" از توابع شهرستان سروآباد که نسبت به انتقال انواع کالای قاچاق از اقلیم کردستان عراق به داخل کشور فعالیت می کردند رصد و دستگیری و کشف کالاهای قاچاق در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: با بررسی های میدانی و چندین ماه کار اطلاعاتی مشخص شد که قاچاقچیان، انواع کالای قاچاق را از روستاهای مرزی کشور عراق به داخل خاک ایران انتقال می دهند.
فرمانده انتظامی استان ادامه داد: در همین راستا چندین اکیپ از پلیس آگاهی استان و دیگر یگان های انتظامی به شهرستان سروآباد عزیمت که در یک عملیات انتظامی منسجم نسبت به پاکسازی منطقه از انواع کالاهای قاچاق و حذف باراندازهای تعبیه شده اقدام شد.
سردار خرم نیا تصریح کرد: در این عملیات موفقیت آمیز اقلام قاچاق از قبیل 50 میلیون و 888 هزار نخ سیگار خارجی، بیش از هزار قلم لوازم آرایشی و بهداشتی، 44 دستگاه ال ای دی، یک هزار و 660 جفت کفش خارجی، 90 کیلوگرم گردو و ... از قاچاقچیان کشف شد.
این مقام انتظامی اظهار داشت: ارزش ریالی این اقلام از سوی کارشناسان 30 میلیارد ریال برآورد شده است.


کد مطلب: 131732  |  تاريخ: ۱۳۹۶/۳/۲۸  |  ساعت: ۱۶ : ۱۶


تعداد بازدید : 193

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :