اخبار اقتصادی

خبر خوش نماینده مریوان در خصوص مناطق آزاد تجاری


سرویس ایران-منصور مرادی گفت:قرار است بعد از تعطیلات مجلس و در هفته آینده، لایحه مناطق آزاد و تجاری در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به رای گذاشته شود

 نماینده مردم‌ مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی طی گفتگو با خبرنگار پارلمانی کردپرس با اشاره به آخرین خبرها از مناطق آزاد و تجاری مریوان و 7 منطقه دیگر،توضیح داد:نقشه های مناطق آزاد تحویل کمیسیون اقتصادی مجلس داده شده و طی صحبت های که با رئیس کمیسیون اقتصادی داشتم،وی اعلام کرد که بعد از تعطیلات عید فطر لایحه مناطق آزاد به صحن علنی می آید‌.

 

وی ادامه داد:با توجه به شرایط اخیر و با توجه به وضعیت کولبرها احتمال رای آوری لایحه بالا است و ما هم ‌همه تلاش خود را بکار می گیریم که ننایندگان نظر مثبتی به لایحه داشته باشند.

 

وی افزود:تصویب این لایحه همت نمایندگان مجلس و مسئولین دستگاه های اجرایی را می طلبد تا با دید باز این مناطق تبدیل به گلوگاه کالای مصرفی و وارداتی نباشد.

 

مرادی با تاکید بر مثبت بودن مناطق آزاد در جهت امنیت پایدار مرز گفت:وجود مناطق آزاد می تواند به امنیت بیشتر مرزها کمک کند و افزایش سطح تعاملات و اقتصاد مرزی ضریب امنیت را در این مناطق ارتقا می دهد.

 

کد مطلب: 132175  |  تاريخ: ۱۳۹۶/۴/۴  |  ساعت: ۱۱ : ۵۸

تعداد بازدید : 123

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :