اخبار سیاسی

علوی در جمع خبرنگاران:
مساله دوتابعیتی ها در حد رسانه ای شدن نبود


وزیر اطلاعات گفت: مسئله دوتابعیتی ها را می شد با همکاری دستگاه های مربوط حل و فصل شود، موضوع در حد و اندازه رسانه ای شدن نبود.
محمود علوی وزیر اطلاعات ظهر امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به احتمال حضورش در کابینه آتی گفت: ما سرباز هستیم، سرباز همیشه آماده خدمت است و منتظر است تا او را به خدمت بگیرند.

وی با اشاره به اینکه مهمترین مسئله برای وزارت اطلاعات، امنیت است تصریح کرد: وزارت اطلاعات رسالت خود را در دنیایی که پر از ناامنی بوده انجام داده و امنیت را حفظ کرده است.  

وزیر اطلاعات درباره مسئله دو تابعیتی ها گفت: این مسئله را می شد با همکاری دستگاه های مربوط حل و فصل کرد، موضوع در حد و اندازه رسانه ای شدن نبود.

علوی درباره اولویت های این وزارتخانه در 4 سال آینده گفت: بدون شک مهتمرین مسئله برای وزارت، امنیت است در برابر چالش آفرینی دشمنان انقلاب، وزارت اطلاعات باید بتواند با کمترین هزینه چالش ها را پیش بینی و مدیریت کند؛ ضمن اینکه از آسیب زدن این چالش ها به کشور جلوگیری کند.

وی افزود: تا به امروز مجموعه امنیتی کشور که در راس آن وزارت اطلاعات قرار دارد و مادر اطلاعات کشور از لحاظ قانونی به شمار می رود این رسالت را به خوبی انجام داده است.

شناسهٔ خبر: 4029021

تعداد بازدید : 46

نظرات
-----------------

نام : (اختیاری)
ایمیل : (اختیاری)
متن نظر :