گزارش اختصاصی کر
گزارش اختصاصی کردپرس؛
آیا روحانی از کُردها در کابینه دوازدهم بهره می برد؟
دولت دوازدهم‌ در حالی دوران پر چالش و پر تنشی را در حوزه سیاست داخلی و سیاست خارجی طی می کند که هر روز سطح درخواست و مطالبات قانونی اقوام و مذاهب کشور از دکتر روحانی زیاد می شود و در این میان کُردها با توجه به شعارهای رئیس جمهور،انتظار دارند در کابینه دوازدهم به صورت عادلانه مشارکت پیدا کنند
۱۳۹۶/۰۴/ ۷ - ۱۰:۵۶
تیرباران ۱۷ غیرن
تیرباران ۱۷ غیرنظامی توسط داعش در افغانستان
رئیس شورای ولایتی غور در غرب افغانستان گفت عناصر گروه تروریستی داعش، شب گذشته ۱۷ غیرنظامی را در روستای پایه مزار در شمال این ولایت تیرباران کرده اند.
۱۳۹۶/۰۴/ ۴ - ۱۸:۵۳
هانی زاده:
آمریک
هانی زاده:
آمریکایی ها در تلاش برای انتقال داعش به افغانستان هستند
کارشناس ارشد مسایل منطقه با بیان اینکه داعش آخرین نفس های خود را در عراق و سوریه می کشد، گفت: آمریکایی ها و انگلیسی ها سعی می کنند تا داعش را به سمت افغانستان منتقل کنند.
۱۳۹۶/۰۴/ ۴ - ۱۸:۵۱
تغییر استراتژی د
تغییر استراتژی داعش در شمال صحرای سینای مصر
با افزایش فعالیت داعش در شهر «العریش» در صحرای سینا ناظران معتقدند این وضعیت ممکن است آرامش قبل از توفان باشد و داعش در تدارک عملیات های بیشتری باشد.
۱۳۹۶/۰۴/ ۴ - ۱۸:۴۹
خبر خوش نماینده

خبر خوش نماینده مریوان در خصوص مناطق آزاد تجاری

سرویس ایران-منصور مرادی گفت:قرار است بعد از تعطیلات مجلس و در هفته آینده، لایحه مناطق آزاد و تجاری در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به رای گذاشته شود
۱۳۹۶/۰۴/ ۴ - ۱۲:۴۵
عید فطر در نگاه ف
عید فطر در نگاه فریقین/
سیدمصطفی حسینی
 این واژه در معانی: «خوی گرفته هرچه باز آید از غم و اندیشه و مانند آن، روز فراهم آمدن قوم، مطلق روز جشن و روز مبارکی که در آن روز مردم شادی کنند و به یکدیگر تبریک گویند» به کار رفته است. در کتاب «الموسوعه الفقهیه» و برخی دیگر از کتاب‌های لغوی و تفسیری فریقین (شیعه و سنی) اصل واژه عید، عود (به معنای بازگشتن) ذکر گردیده است بدان سبب که این روز در هر سال تکرار گردیده و بازگشت می‌کند. عید در اصطلاح شریعت باید گفت عید به معنای اصطلاحی، آن روزی است که در آن قوم و ملتی به موهبتی نائل شده باشند و این معنا سنتی بشری است که جهت بزرگداشت آن موهبت مهم و سرنوشت‌ساز هرسال تکرار می‌گردد.
۱۳۹۶/۰۴/ ۴ - ۱۲:۳۵
مدیرعامل خانه نج
مدیرعامل خانه نجوم سقز؛
خانه نجوم؛ دریچه ای از سقز به سوی کهکشان ها

سرویس کردستان- خانه نجوم شهرستان سقز بعنوان نهادی مدنی و علمی در سال های اخیر فعالیت های گسترده و قابل توجهی داشته است

۱۳۹۶/۰۴/ ۴ - ۰۹:۳۲
مدیر آموزش و پرو
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج:
۲۸ مدرسه برای اسکان مسافران تابستانی آماده شده است
سنندج - مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج گفت: آموزش و پرورش ۲۸ مدرسه را به عنوان ستاد اسکان مسافران تابستانی با کیفیتی بالا آماده و تجهیز کرده است.
۱۳۹۶/۰۴/ ۳ - ۱۸:۱۴
به منظور آمادگی
به منظور آمادگی ورزشکاران استان؛
لیگ استانی بوکس جوانان و بزرگسالان در دهگلان برگزار شد
سنندج - لیگ استانی بوکس جوانان و بزرگسالان به منظور آمادگی ورزشکاران استان آغاز شد و اولین دوره آن با استقبال شهرستان های تابعه به میزبانی دهگلان برگزار شد.
۱۳۹۶/۰۴/ ۳ - ۱۸:۱۱
رئیس پلیس راه اس
رئیس پلیس راه استان کردستان:
‌کاهش ۱۰ درصدی تصادفات در سطح جاده‌های کردستان/در ‌کردستان اصلاً آزاد‌راه نداریم
رئیس پلیس راه ‌کردستان گفت: در سه ماهه نخست امسال ‌شاهد کاهش ۱۰ درصدی تصادفات در محورهای استان هستیم.
۱۳۹۶/۰۴/ ۳ - ۱۸:۱۰
 کشته و ربوده
 کشته و ربوده شدن 9 هزار و 900 کُرد ایزدی از سوی داعش
سرویس عراق و اقلیم کردستان - سازمان ملل هنوز هیچکدام از آمارهای منتشر شده در خصوص خسارات وارده به کردهای ایزدی شنگال را تایید نکرده است. این در حالی است که گمانه زنی ها در این زمینه از کشته شدن 2 هزار 500 تا 5 هزار نفر و ربوده شدن نزدیک به 6 هزار نفر حکایت دارند.
۱۳۹۶/۰۴/ ۳ - ۱۸:۰۸
راهپیمایی دشمن ش
راهپیمایی دشمن شکن مردم کردستان در روز جهانی قدس
مردم روزه دار کردستانی پیش از ظهر امروز در اجتماعی گسترده و با پیمودن مسیرهای تعیین شده برای راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر اتحاد و انسجام خویش را در برابر دشمنان اسلام به نمایش گذاشتند و حمایت خود را از آرمان های مردم فلسطین اعلام کردند.
۱۳۹۶/۰۴/ ۳ - ۰۹:۲۸
قبلی123456789101112131415161718192021بعدی