آخرین خبر از وضع جسمانی امام جمعه سنندج در بیمارستان

وضع جسمانی و حال عمومی ماموستا ˈحسام الدین مجتهدیˈ نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سنندج که بامداد سه شنبه در بیمارستان بعثت سنندج بستری شد رو به بهبود است

به گزارش ایرنا، ماموستا مجتهدی بامداد سه شنبه برای بار دوم به دلیل افت فشار خون و خونریزی در دستگاه گوارش در بیمارستان بعثت سنندج بستری شد.
 
دکتر بابک قطبی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا درباره وضع جسمانی امام جمعه سنندج، گفت: با دعای خیر مردم و تلاش تیم پزشکی، خونریزی دستگاه گوارش ماموستا مجتهدی متوقف شده و حال وی رو به بهبود است.
 
به گفته وی ماموستا مجتهدی هم اکنون به وسیله دستگاه، تنفس می کند و تصمیم داریم به دلیل بهبود وضع عمومی وی، بتدریج دستگاه را نیز قطع کنیم.
 
وی با اشاره به اینکه امام جمعه سنندج اکنون در ICU بیمارستان بعثت سنندج بستری است، افزود: به دلیل وضع نامناسب جسمانی، امکان ملاقات حضوری با وی وجود ندارد.
 
قطبی از حضور مسوولان ارشد استان و اقشار مختلف مردم برای ملاقات با امام جمعه سنندج قدردانی کرد و افزود: هم اکنون امکان ملاقات حضوری وجود ندارد و از مردم می خواهیم با دعای خیر برای بازگشت سلامتی ماموستا مجتهدی دعا کنند.
 
به گفته وی تیمی از پزشکان فوق تخصص و متخصص گوارش، جراحی، بیهوشی و داخلی هم اکنون درمان امام جمعه سنندج را در کنترل دارند.
 
ماموستا مجتهدی که 93 سال سن دارد از سال 83 به عنوان امام جمعه سنندج منصوب شده و از سال 90 نیز به عنوان منتخب مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری حضور دارد.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *