خانه / اجتماعی / آخرین وضعیت حکم مجازات دو مامور خاطی فرودگاه جده عربستان

آخرین وضعیت حکم مجازات دو مامور خاطی فرودگاه جده عربستان

معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت درباره آخرین وضعیت حکم مجازات دو پلیس فاسد سعودی سخنانی مطرح کرده که نشان می‌دهد آنچه با عنوان مجازات در نظر گرفته شده برای این متهمان در روزهای گذشته در برخی نشریات خارجی منتشر شده بود، شایعه نبوده و صحت داشته است.

به گزارش کردنور به نقل از «تابناک»، ناصر خدرنژاد در خصوص آخرین وضعیت حکم ۲ پلیس فاسد سعودی با بیان اینکه هنوز حکم مجازات این دو پلیس فاسد به صورت قطعی صادر نشده است، به تسنیم گفت: با درخواست تجدیدنظرخواهی این دو پلیس، پرونده برای رأی تجدید نظر به استیناف رفته است.
وی اضافه کرد: حکم اولیه‌ای که برای این دو پلیس صادر شده است نفری ۴ سال زندانی و هزار ضربه شلاق است که برای رای نهایی باید منتظر نظر دادگاه استیناف بود.
این سخنان درحالی بیان می‌شود که طی روزهای گذشته برخی رسانه های خارجی با انتشار حکم فوق، خبر از برگزاری دادگاه خاطیان فرودگاه جده و تعیین مجازات برای ایشان داده بودند؛ خبری که به نظر می‌رسید شایعه باشد و سکوت مسئولان داخلی این ظن را تقویت می‌کرد.

شناسه خبر : 7557

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − دو =