آغازتغییر در مدیران عامل بانکهای ادغامی/تابلوهای واحد بر سردر شعب

مرحله جدید در روند ادغام بانکها با تغییر مدیران عامل دو بانک ادغامی در بانک سپه، آغاز شده و تابلوهای واحدی نیز بر سر در شعب نصب شده است.


مدیران عامل سه بانک ادغامی در بانک سپه تغییر کردند. بر این اساس، پیرو برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک قوامین (وابسته به بانک سپه)، علی ابدالی به عنوان مدیرعامل جدید بانک قوامین معرفی و منصوب شد. پیش از این غلامحسن تقی نتاج، سکان این بانک را به دست داشت که بعد از ادغام با بانک سپه، وی اکنون سکان بانک مهر اقتصاد را در دست گرفته است.

پیش از این، سیدضیاء ایمانی، مدیرعامل بانک مهر اقتصاد بود که اکنون جای خود را به نتاج داده است.

ادغام بانکهای مرتبط با نیروهای مسلح در بانک سپه، یکی از تصمیمات جلسات سران قوا بوده که در چند فاز عملیاتی شده است. اکنون بر روی ورودی بانکهای ادغامی نیز، برچسب‌هایی نصب شده که لوگوی بانک سپه بر آن قرار دارد و ادغامی بودن بانک را مورد تاکید قرار می‌دهد.

همچنین در سطح شهر نیز، تابلوهای واحدی برای شعب بانکهای ادغامی در حال نصب است. در این میان اعلام شده که تابلوهای بانک های ادغامی از این پس با عبارت «وابسته به بانک سپه» بر سردر شعب و ساختمان های مرکزی این بانک همراه است؛ البته مشتریان این بانک ها برای دریافت خدمت بانکی کماکان باید به بانک خود مراجعه نمایند.

این خبر رو هم ببینید

روز قلم، این شمشیر غلاف نشدنی عدالت مبارک/ تانیا شعفی

روز قلم، را تنها با یک بیت شعر از «احمد خانی»، شاعر و نویسنده کُرد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *