خانه / سیاسی / آغاز احداث دو پارکینگ طبقاتی طی سال آینده در سنندج

آغاز احداث دو پارکینگ طبقاتی طی سال آینده در سنندج

سنندج – شهردار سنندج از آغاز احداث دو پروژه پارکینگ طبقاتی در سنندج خبرداد و گفت: با در نظر گرفتن مکان مناسب برای کلنگ زنی آن انجام و در سال آینده یکی از آن ها به بهربرداری خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، اولین پارکینگ طبقاتی به نام عبد العلی سنندجی واقع در سه راه شهید نمکی شهر سنندج پیش از ظهر روز یک شنبه پنجم دی ماه با حضور مسئولان، مدیران و مردم فرهنگی شهر سنندج افتتاح شد.
منوچهر فخری شهردار سنندج در این مراسم گفت: در صورتی تمام دستگاه های استان با همدیگر تعامل و همکاری نداشته باشند هیچ کار انجام نخواهد گرفت.
وی به اهداف این پروژه اشاره کرد و اظهار داشت: بافت قدیمی و سنتی در مرکز شهر سنندج و عرض کم خیابان هایی در محدوده بازار و عملاٌ پارک کردن وسایل نقلیه در معابر شهری سبب ایجاد مشکلات در رفت و آمد و بوجود آمدن گره های ترافیکی شده و موجب اتلاف منابع مالی، زمانی و تحمیل هزینه های اضافی برای همشهریان شده بود.
فخری افزود: چنین مشکلاتی موجب شد تا احداث یک پارکینگ طبقاتی در مرکز شهر سنندج در دستور کار شهرداری قرار داده شود که با ساخت این پروژه علاوه بر بهبود کیفیت و کاهش حجم ترافیک هسته ی مرکزی شهر، به صورت مستقیم در ایجاد فضای کسب و کار، درآمد زایی پایدار، رونق اقتصاد منطقه و ارتقای استاندارد های کیفی شهر نشینی موثر واقع شود.
شهردار سنندج عنوان کرد: معتقد هستم که چنین جلساتی به مانند یک جشن است و باید برای چنین مراسمی جشن های بزرگی گرفته شود و در دستور کار شهرداری سنندج قرار گرفته شده است که با مکان یابی در سطح شهر در صدد کلنگ زنی دو پارکینگ طبقاتی دیگر در شهر سنندج باشیم که در سال آینده یکی از آن ها به بهربرداری خواهد رسید.
منوچهر فخری به برخی گفته ها در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: در فضا های مجازی گفته شده بود شهرداری سنندج کار های خوبی در سطح شهر انجام داده اما موجب بدهی هایی برای شهرداری شده که باید در جواب این افراد بگوییم با نبود اعتبارات در دولت کنونی مسئولان مجبور هستند به دنبال بوجه برای سازمان خود باشند و نباید هیچ کوتاهی در این زمینه صورت گیرد.
وی افزود: اگر مدیران قرار است که کار نکنند و برای کوتاهی های خود بهانه بیاورند در خانه بنشینند بهتر است تا یک صندلی مدیریتی را اشغال کنند.
وی اظهار داشت: تا زمانی که من در بدنه شهرداری حضور داشته باشم به دنبال وام ها و کار پیمانکاران خواهم بود و به امید خدا در آینده افتتاح ها و کلنگ زنی های بیشتری در سنندج خواهیم داشت.
فخری در پایان از افتتاح دو شهر بازی در سنندج خبر داد و گفت: زمین هایی در نظر گرفته شده و با کار های شهرداری و دیگر نهاد ها تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده دو شهربازی سرپوشیده و سر باز در شهر سنندج افتتاح خواهند شد.

شناسهٔ خبر: ۳۸۵۹۳۷۶ – یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ – ۱۴:۳۲

شناسه خبر : 12501

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =