خانه / سیاسی / ابراز امیدواری نماینده سنندج به پیروزی جریان اعتدال در مرحله دوم انتخابات مجلس

ابراز امیدواری نماینده سنندج به پیروزی جریان اعتدال در مرحله دوم انتخابات مجلس

نماینده مردم سنندج در مجلس نهم ابراز امیدواری کرد که در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی رویکرد اعتدال پیروز انتخابات شود.

نماینده مردم سنندج در مجلس نهم ابراز امیدواری کرد که در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی رویکرد اعتدال پیروز انتخابات شود.
به گزارش خبرنگار پارلمانی ایسنا، سیداحسن علوی در تذکر شفاهی، گفت، از حضور باشکوه مردم حوزه انتخابیه‌اش در انتخابات هفتم اسفندماه تشکر کرده و به منتخبان خودشامد گفت.
وی در تذکری به وزیر جهادکشاورزی، گفت: خسارت کشاورزان در قالب بیمه محصولات کشاورزی با تاخیر پرداخت شده است که موجب نارضایتی و نگرانی کشاورزان شده است. امیدوارم در سال آینده خسارات کشاورزان به موقع پرداخت شود.
نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خطاب به رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، متذکر شد: در حوزه راه و شهرسازی با تعلل و تاخیر زیاد پروژه‌های عمرانی اجرایی می‌شود این در حالی است که اعتبارات ماده ۱۸۰ و اعتبارات استانی و ملی تخصیص یافته اما متاسفانه میزان تخصیص‌ها تا این لحظه بسیار کمتر از حد انتظار است. تعهداتی را که دولت در کرستان ایجاد کرده با این سطح تخصیص پیشرفت قابل ملاحظه‌ای نخواهد داشت.
کد خبر: ۴۰۶۴۶۶لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 13825

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =