اتخاذ تدابیر لازم برای بهره‌مندی شهروندان از خدمات شهرداری  

فرماندار سنندج با بیان اینکه عملکرد قوی و توانمند در گرو استفاده از ظرفیت تمام افراد و نخبگان است ابراز امیدواری کرد با اتخاذ تدابیر لازم زمینه بهره‌مندی شهروندان از خدمات شهرداری فراهم شود.
 

  
 
ولی‌الله میرزایی‌اصل در مراسم تودیع شهردار سابق و معارفه شهردار جدید سنندج اظهار کرد: باید ویژگی‌های مدیر موفق را بدانیم.
وی اظهار کرد: به فرمایش بزرگان مدیر باید عذر آشکار را در برابر پروردگار و مردمان برپا دارد و همه کارها به گونه‌ای مدیریت شود که قابل دفاع باشد.
فرماندار سنندج با بیان اینکه باید مقدمات توفیقات را فراهم کنیم تصریح کرد: تصمیمات کارشناسانه و بهره‌گیری از فکر نخبگان و اهل فن می‌تواند در این زمینه بسترساز باشد.
میرزایی‌اصل با اشاره به اینکه مدیریت ما باید دانش‌محور باشد خاطرنشان کرد: تصمیم‌گیری‌ها باید عمیق و جامع و بر مبنای علمی صورت گیرد و باید اتاق فکر و اندیشه داشت.
وی لازمه تحقق مدیریت دانش‌محور را امکان استفاده از همه ظرفیت‌ها دانست و افزود: می‌توان این ذخیره‌های علمی را با اتاق فکر به سرمایه اجرایی تبدیل کرد.
فرماندار سنندج با تأکید بر اینکه خدمت باید دیگر سرلوحه کار ما باشد تصریح کرد: باید در حد مقدورات با تصمیم کارشناسانه و استفاده از تمام ظرفیت‌ها خدمات مناسبی در سطح شهر به شهروندان ارائه دهیم.
میرزایی‌اصل در ادامه با ابراز خشنودی از انتخاب شادمان اظهار کرد: اعضای شورای شهر کسی را برای این سمت برگزیده‌اند که با این مجموعه بیگانه نیست.
وی با اشاره به اینکه شادمان ظرفیت‌ها و تنگناها را به خوبی می‌شناسد خاطرنشان کرد: علت طولانی شدن فرآیند صدور حکم شهرداری شادمان این است که در شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت باید وزیر کشور این حکم را امضا کند و به دلیل تغییر و تحولات صورت گرفته در دولت این امر به درازا انجامید.
فرماندار سنندج اظهار کرد: نباید اعضای شورا را مزاحم فعالیت‌هایمان تصور کنیم بلکه باید از آنها به عنوان ظرفیتی برای تسریع و پیشبرد امور در کمک به مدیران و کارهای اجرایی استفاده کرد.
میرزایی‌اصل با بیان اینکه شورای شهر سنندج بهترین شورایی است که در طول دوران فرمانداری خود در 5 شهر مختلف مشاهده کرده‌ام خاطرنشان کرد: از ظرفیت بالای آنها می‌توان به عنوان اتاق و مخزن اندیشه استفاده کرد.
وی تصریح کرد: اینکه تصور کنیم شهرداری به تنهایی می‌تواند مشکلات شهر را حل کند استنباط اشتباهی است و همه باید یاری‌رسان این نهاد برای انجام بهتر خدمت باشند.
فرماندار سنندج بخشی فکر کردن را آفت بزرگی در کارها دانست و خواستار پرهیز مسئولان از این امر شد و افزود: همه ما به عنوان سرمایه‌هایی در اختیار این نظام و مردم قرار داریم.
میرزایی‌اصل یکی از شاخص‌های رسیدن به مدیریت موفق را مشارکت همگانی دانست و افزود: اگر تعامل مثبت در کار وجود نداشته باشد پیشرفتی حاصل نمی‌آید.
وی در پایان با تأکید بر اینکه عملکرد قوی و توانمند در گرو استفاده از ظرفیت تمام افراد و نخبگان است ابراز امیدواری کرد با اتخاذ تدابیر لازم زمینه بهره‌مندی شهروندان از خدمات شهرداری فراهم شود.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *