خانه / اجتماعی / اتخاذ تدابیر لازم برای بهره‌مندی شهروندان از خدمات شهرداری  

اتخاذ تدابیر لازم برای بهره‌مندی شهروندان از خدمات شهرداری  

فرماندار سنندج با بیان اینکه عملکرد قوی و توانمند در گرو استفاده از ظرفیت تمام افراد و نخبگان است ابراز امیدواری کرد با اتخاذ تدابیر لازم زمینه بهره‌مندی شهروندان از خدمات شهرداری فراهم شود.
 

  
 
ولی‌الله میرزایی‌اصل در مراسم تودیع شهردار سابق و معارفه شهردار جدید سنندج اظهار کرد: باید ویژگی‌های مدیر موفق را بدانیم.
وی اظهار کرد: به فرمایش بزرگان مدیر باید عذر آشکار را در برابر پروردگار و مردمان برپا دارد و همه کارها به گونه‌ای مدیریت شود که قابل دفاع باشد.
فرماندار سنندج با بیان اینکه باید مقدمات توفیقات را فراهم کنیم تصریح کرد: تصمیمات کارشناسانه و بهره‌گیری از فکر نخبگان و اهل فن می‌تواند در این زمینه بسترساز باشد.
میرزایی‌اصل با اشاره به اینکه مدیریت ما باید دانش‌محور باشد خاطرنشان کرد: تصمیم‌گیری‌ها باید عمیق و جامع و بر مبنای علمی صورت گیرد و باید اتاق فکر و اندیشه داشت.
وی لازمه تحقق مدیریت دانش‌محور را امکان استفاده از همه ظرفیت‌ها دانست و افزود: می‌توان این ذخیره‌های علمی را با اتاق فکر به سرمایه اجرایی تبدیل کرد.
فرماندار سنندج با تأکید بر اینکه خدمت باید دیگر سرلوحه کار ما باشد تصریح کرد: باید در حد مقدورات با تصمیم کارشناسانه و استفاده از تمام ظرفیت‌ها خدمات مناسبی در سطح شهر به شهروندان ارائه دهیم.
میرزایی‌اصل در ادامه با ابراز خشنودی از انتخاب شادمان اظهار کرد: اعضای شورای شهر کسی را برای این سمت برگزیده‌اند که با این مجموعه بیگانه نیست.
وی با اشاره به اینکه شادمان ظرفیت‌ها و تنگناها را به خوبی می‌شناسد خاطرنشان کرد: علت طولانی شدن فرآیند صدور حکم شهرداری شادمان این است که در شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت باید وزیر کشور این حکم را امضا کند و به دلیل تغییر و تحولات صورت گرفته در دولت این امر به درازا انجامید.
فرماندار سنندج اظهار کرد: نباید اعضای شورا را مزاحم فعالیت‌هایمان تصور کنیم بلکه باید از آنها به عنوان ظرفیتی برای تسریع و پیشبرد امور در کمک به مدیران و کارهای اجرایی استفاده کرد.
میرزایی‌اصل با بیان اینکه شورای شهر سنندج بهترین شورایی است که در طول دوران فرمانداری خود در ۵ شهر مختلف مشاهده کرده‌ام خاطرنشان کرد: از ظرفیت بالای آنها می‌توان به عنوان اتاق و مخزن اندیشه استفاده کرد.
وی تصریح کرد: اینکه تصور کنیم شهرداری به تنهایی می‌تواند مشکلات شهر را حل کند استنباط اشتباهی است و همه باید یاری‌رسان این نهاد برای انجام بهتر خدمت باشند.
فرماندار سنندج بخشی فکر کردن را آفت بزرگی در کارها دانست و خواستار پرهیز مسئولان از این امر شد و افزود: همه ما به عنوان سرمایه‌هایی در اختیار این نظام و مردم قرار داریم.
میرزایی‌اصل یکی از شاخص‌های رسیدن به مدیریت موفق را مشارکت همگانی دانست و افزود: اگر تعامل مثبت در کار وجود نداشته باشد پیشرفتی حاصل نمی‌آید.
وی در پایان با تأکید بر اینکه عملکرد قوی و توانمند در گرو استفاده از ظرفیت تمام افراد و نخبگان است ابراز امیدواری کرد با اتخاذ تدابیر لازم زمینه بهره‌مندی شهروندان از خدمات شهرداری فراهم شود.

شناسه خبر : 9885

این خبر رو هم ببینید

اراضی ملی؛ معضلی که دست از سر سقزی ها بر نمی دارد

اراضی ملی یا تداخل مالکیت اراضی داخل محدوده یا روستاهای شهرستان سقز، معضلی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − هفت =