خانه / سیاسی / اجرای جنگ شادی و تور سنندج گردی ویژه مهمانان نوروزی در سنندج

اجرای جنگ شادی و تور سنندج گردی ویژه مهمانان نوروزی در سنندج

سنندج-شهردار سنندج عنوان کرد: اجرای جنگ شادی و تورسنندج گردی برای مسافران نوروزی از جمله برنامه های فرهنگی ما در ایام تعطیلات نوروزامسال است.

منوچهر فخری  ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو به خبرنگار مهر گفت : برنامه های فرهنگی بسیار با نشاطی هم در طول تعطیلات نوروز نظیر اجرای جنگ شادی و همچین تور سنندج گردی برای مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه محل های اسکان نوروزی شهرداری و همچین نیروهای کشیک در تمامی سازمان ها و مناطق تعیین شده است، عنوان کرد: امیدواریم امسا ل هم  با تمهیدات صورت گرفته  بتوانیم میزبان شایسته برای مسافران نوروزیم باشیم.
وی بیان کرد : شهرداری  در راستای رسالت کاری خود برای میزبانی شایسته از مسافران نوروزی مجموعه ای از اقدامات را برای رفاه حال شهروندان ومسافران نوروزی در دستور کار خود قرار داد.
فخری ادامه داد : رفع بسیاری از مشکلات و معضلات خیابان ها و معابر و همچین ایجاد فضای زیبا و با نشاط در آستانه فرا رسیدن سال نو  از مهم ترین اهداف و برنامه های این شهرداری بود.
شهردارسنندج اظهارداشت : از ابتدای اسفند ماه سازمان ها و مناطق تابعه این شهرداری بر اساس وظایف خود عملیات آماده سازی سطح شهر را آغاز کردند.
وی لکه گیری و آسفالت خیابان های اصلی، رنگ آمیزی جداول و دیوارهای فرسوده سطح شهر، گل کاری پارک ها و میادین سطح شهر، رفع مشکلات روشنایی، سرویس بهداشتی و آبخوری پارکها، تشکیل ستاد خدمات سفر در شهرداری را از مهم ترین برنامه های شهرداری در راستای آماده سازی سطح شهر برای استقبال از نوروز ذکرکرد.
فخری بیان کرد : در راستای زیبا سازی سطج شهر امسال المان های مختلف نوروزی در سطح شهر و پارکها نصب شده است که نصب این المان ها  باعث ایجاد فضای بسیار زیبای  در سطح شهر شده است.
وی از تلاش های شبانه روزی کارکنان خدوم و زحمتکش شهرداری  که در زمینه آماده سازی سطح  شهر فعالیت کردند تشکر کرد و گفت : با اتمام عملیات آماده سازی اکنون   سنندج  آماده میزبانی شایسته از مسافران نوروزی است.

شناسهٔ خبر: ۳۹۳۵۹۱۵ – دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ – ۰۷:۴۷

شناسه خبر : 12031

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 20 =