خانه / سیاسی / اجمالی/روحانی در همایش استانداران و فرمانداران: انتخابات باید قانونمند برگزار شود/بهترین ها به مجلس بروند

اجمالی/روحانی در همایش استانداران و فرمانداران: انتخابات باید قانونمند برگزار شود/بهترین ها به مجلس بروند

رییس جمهور اظهار داشت: مجلس خانه ملت است؛ نه خانه یک جناح، و دولت طرفدار جناح و حزب و کاندیدای خاصی نیست و با این وضعیت جهانی، باید بهترین ها به مجلس بروند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام حسن روحانی صبح امروز پنجشنبه در همایش استانداران، معاونان و مدیران کل سیاسی و انتخابات و فرمانداران سراسر کشور، انتخابات را آزمایش الهی برای همگان دانست و تصریح کرد: بزرگترین کار دولت یازدهم در سیاست داخلی، انتخابات قانونمند مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در هفتم اسفند است و همه باید تلاش کنند نظر مقام معظم رهبری مبنی بر حضور پر شور همه ملت عملی شود.
گفت: باید در این انتخابات، بی طرفی، عدم مداخله، اجرای مر قانون، امنیت کامل، رقابتی سالم و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند؛ انتخاباتی پرشور و با نشاط، به نمایش گذاشته شود.
رییس جمهور با تاکید بر اینکه باید بگذاریم خانه ملت آئینه ملت باشد، اظهار داشت: مجلس خانه ملت است؛ نه خانه یک جناح، و دولت طرفدار جناح و حزب و کاندیدای خاصی نیست و با این وضعیت جهانی، باید بهترین ها به مجلس بروند.
رییس شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: همانطور که رهبری فرمودند مر قانون باید عمل شود؛ نه مر سلیقه و از وزرای کشور و اطلاعات خواسته ام مجدانه با شورای نگهبان همکاری و رایزنی کنند.

شناسهٔ خبر: ۳۰۳۰۲۰۲ – پنجشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۴ – ۱۰:۴۶
لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 14487

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 16 =