خانه / اجتماعی / احداث زیرساخت های لازم در پروژه مسکن مهر سنندج پیشرفتی نداشته است

احداث زیرساخت های لازم در پروژه مسکن مهر سنندج پیشرفتی نداشته است

فرماندار سنندج از کُندی و عدم پیشرفت در احداث زیرساخت های آموزشی، بهداشتی، فرهنگی و ورزشی در پروژه مسکن مهر سنندج انتقاد کرد.

 میرزایی اصل در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان سنندج با اشاره به اینکه روند واگذاری واحدهای مسکن مهر در این شهر آغاز شده است، اظهار کرد: احداث قریب به هفت هزار واحد مسکن مهر در شهر سنندج، مستلزم ایجاد فضاهای آموزشی مختص به خود است، که متاسفانه علیرغم اهمیت موضوع و تاکیدات مکرر هنوز عملیات احداث مدارس و فضاهای آموزشی مورد نیاز در این مجتمع ها اجرایی نشده و این موضوع به زودی مشکلاتی جدی برای ساکنین واحدهای مسکن مهر ایجاد می کند.
وی با اشاره به اینکه جمعیت ساکن در مسکن مهر شهر سنندج با جمعیت برخی از شهرهای استان برابری می کند، افزود: شناسایی و تملک زمین هایی با کاربری آموزشی توسط دستگاه های متولی از جمله مواردی است که برای ارتقاء و توسعه استانداردهای آموزشی در شهر سنندج باید به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد.
فرماندار سنندج در ادامه به برخی از مشکلات آموزشی در نایسر اشاره کرد و گفت: علیرغم اقدامات ارزنده و چشمگیری که در سال های اخیر انجام شده است، کمبود فضاهای آموزشی در این ناحیه به یکی از دغدغه های جدی مردم و ساکنین این منطقه تبدیل شده و رفع این محرومیت ها باید به صورت ویژه پیگیری شود.
توسعه فرهنگ عفاف و حجاب در مدارس، برنامه ریزی در راستای مقابله جدی با فعالیت گروه های ضاله و منحط فکری در مدارس شهرستان، از جمله تاکیدات فرماندار سنندج در این جلسه بود.
 
 

شناسه خبر : 10049

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − چهار =