اختتامیه جشنواره طلای کثیف در سنندج برگزار می‌شود  

جشنواره و نمایشگاه طلای کثیف، عصر امروز با برگزاری آئین اختتامیه در سینما بهمن سنندج به کار خود پایان خواهد داد.
 

جشنواره فرهنگی، هنری طلای کثیف با هدف آشنایی شهروندان با نقاط قوت وضعف مدیریت پسماند زباله از روز 22 دی ماه در محل سینما بهمن سنندج و با برگزاری نمایشگاهی از آثار آغاز شده بود.
در این نمایشگاه آثاری از شهروندان سنندجی در  بخش‌های  کاردستی، عکاسی، نقاشی و کاریکاتور در موضوعات تفکیک و بازیافت زباله، زباله و مشارکت شهروندی ،کاهش تولید زباله ،طبیعت و زباله و برخی عناوین دیگر به نمایش درآمد.
آثار ارائه شده به نمایشگاه در دو رده سنی زیر 18 و بالای 18 سال و با به نمایش درآمدن بیش از 80 اثر همراه بود که 24 اثر در بخش کاریکاتور،21 اثر در بخش عکاسی،17 اثر در بخش نقاشی و 20 اثر در بخش کاردستی به عنوان آثار برتر در معرض دید عموم قرار گرفت.
500 اثر از سوی علاقه‌مندان در یک بازه زمانی 45 روزه به دبیرخانه جشنواره رسید و امروز قرار است با برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره و نمایشگاه جوایزی به برگزیدگان اهدا شود.  
دوی صحرانوردی به مناسبت روز هوای پاک
همچنین صبح فردا قرار است یک دوره مسابقه دوی صحرانوردی ویژه کارکنان سازمان بازیافت شهر سنندج و به مناسبت روز هوای پاک برگزار شود.
این رقابت از ساعت 10 صبح روز یکشنبه از محل پارک کودک تا میدان گاز این شهرستان و با شرکت کارکنان مرد این سازمان برگزار خواهد شد.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *