خانه / فرهنگی / اختتامیه دومین جشنواره فصلی مطبوعات کردستان برگزار می‌شود  

اختتامیه دومین جشنواره فصلی مطبوعات کردستان برگزار می‌شود  

مدیر سرای روزنامه‌نگاران استان کردستان از برگزاری مراسم اختتامیه دومین جشنواره فصلی مطبوعات این استان در دهه سوم بهمن ماه خبر داد.
 

خبات ساعدی اظهار کرد: با همکاری و انسجام به وجود آمده در حوزه رسانه استان شاهد برپایی نخستین جشنواره فصلی مطبوعات استان و تجلیل از برگزیدگان بخش‌های مختلف این جشنواره همزمان با هفته مبارک بسیج بودیم.
وی افزود: خوشبختانه استقبال گسترده فعالان رسانه‌ای استان نوید برپایی جشنواره‌ها و کارگاه‌های تخصصی حوزه رسانه را با گستردگی و سطح بالاتری در استان داد و امید است با تداوم جشنواره‌های فصلی در استان شاهد رونق فعالیت‌های رسانه‌ای و توجه هرچه بیشتر به خدمات و تلاش‌های اصحاب رسانه باشیم.
مدیر سرای روزنامه‌نگاران استان کردستان تصریح کرد: به دلیل تغییر و تحولات به عمل آمده در مدیریت کلان وزارت ارشاد و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان شاهد تعویق ناخواسته برپایی نخستین جشنواره فصلی مطبوعات استان بودیم و همین امر فرصت برگزاری جشنواره دوم ویژه آثار فصل تابستان را میسر نکرد.
ساعدی افزود: برای جبران این مهم دومین جشنواره فصلی مطبوعات استان با دربرگیری آثار تولیدی فصول تابستان و پاییز ۹۲ خواهد بود و اصحاب رسانه استان می‌توانند آثار خود را تا ۳۰ دی ماه به دبیرخانه جشنواره‌های فصلی مطبوعات استان ارسال نمایند.
وی اظهار داشت: تیتر، مصاحبه و گفتگو، گزارش، سرمقاله، مقاله و یادداشت، عکس و گزارش تصویری از رشته‌ها و گرایش‌‌های پنج‌گانه دومین جشنواره فصلی مطبوعات و خبرگزاری‌‌های استان به شمار می‌آید.
ساعدی افزود: با یاری خداوند متعال و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، خانه مطبوعات و با حمایت معاونت امور ارتباطات دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان مراسم اختتامیه دومین جشنواره فصلی مطبوعات و خبرگزاری‌های استان دهه سوم بهمن برگزار خواهد شد.
مدیر سرای روزنامه‌نگاران استان کردستان خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه استان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری دومین جشنواره فصلی مطبوعات در استان و رسالت‌ها و مأموریت‌های سرای روزنامه‌نگاران به پایگاه اطلاع رسانی این سرا به نشانی kurdsara.blogfa.com مراجعه کنند.

شناسه خبر : 5233

این خبر رو هم ببینید

سروده‌های شعرای کُرد، مصداق ارادت اهل سنت به امام مهربانی‌ها

 هنر و ادبیات از عرصه‌های عمده ظهور و تجلی اعتقادات و باورهای دینی، مذهبی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 4 =