خانه / قرآنی / اخلاق حسنه یکی از عوامل موفقیت کادر پزشکی و درمانی است

اخلاق حسنه یکی از عوامل موفقیت کادر پزشکی و درمانی است

سنندج – ایرنا – رئیس عقیدتی سیاسی اداره بهداشت، امداد و درمان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: امروز در محیط بیمارستان اخلاق حسنه و حسن رفتار یکی از عوامل موفقیت در کادر پزشکی و درمانی است.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی لشکر ۲۸ پیاده کردستان، حجت الاسلام علی پناهی روز چهارشنبه در بازدید از بیمارستان پیامبر رحمت(ص) سنندج، گفت: اولین و مهمترین وظیفه بیمارستان، درمان و مراقبت از بیمار است.
وی با بیان اینکه باید در ارتقای سطح علمی کارکنان بیمارستان و همچنین بینش دینی آنها تلاش شود، ادامه داد: در دین مبین اسلام پیامبر عظیم الشان در خصوص پرستاری از بیمار و رفتار با بیمار احادیث و روایات زیادی را فرمودند.
وی تاکید کرد: پرستاران و کارکنان بیمارستان باید همواره رضایت خداوند متعال و بیمار را در نظر گرفته و در درمان و مراقبت از بیماران کوتاهی نکنند.
رئیس بیمارستان پیامبر رحمت (ص) لشکر کردستان نیز با اشاره به اینکه این بازدید به منظور بررسی وضعیت بیمارستان انجام شده است، گفت: این بیمارستان در چند سال اخیر پیشرفت های چشمگیری در تمام زمینه ها داشته است.
دکتر محمد رضا حق شناس افزود: تعمیر و بازسازی ساختمان بیمارستان، ارتقای سطح درمان، دعوت و همکاری با پزشکان و متخصصان در بخش قلب و عروق، داخلی، اعصاب و روان و دندانپزشکی از کارهای مفید بوده است که در راستای خدمات رسانی به کارکنان و خانواده های محترم ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان کردستان بعمل آمده است.ک/۲

شناسه خبر : 10113

این خبر رو هم ببینید

درخشش حافظ کردستانی در مسابقات سراسری قرآن

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان از درخشش طاهره نائبی موحد، حافظ کردستانی به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + هشت =