خانه / ورزشی / ادامه لیگ دسته اول فوتسال بانوان کشور:شکستِ پیروزی کامیاران در مقابل تیم بانوان آرسن چابکسر

ادامه لیگ دسته اول فوتسال بانوان کشور:شکستِ پیروزی کامیاران در مقابل تیم بانوان آرسن چابکسر

سرمربی تیم پیروزی گفت: این رقابت ها تا ۱۱ بهمن ماه ادامه خواهد داشت و در دور رفت تیم های حاضر در گروه ۳ لیگ دسته ۱ کشور برای کسب امتیاز بیشتر و راه یابی به رده های اول و دوم گروه تلاش می کنند.

به گزارش کُردتودی، سومین روز مسابقات دور رفت سیزدهمین دوره لیگ دسته اول فوتسال بانوان باشگاه های کشور در چابکسر پایان یافت.
دراین روز بانوان فوتسالی تیم پیروزی کامیاران در مقابل تیم آرسن چابکسر صف آرائی کرده و با روحیه مضاعف ناشی از برد درمقابل بانوان یاسوج،در حضور تماشاگران هوادار تیم میزبان به توپ زنی پرداختند.
دراین مسابقه علیرغم توانایی حرفه ایی ورزشکاران پیروزی کامیاران، آرسن توانست با نتیجه ۶ بر ۴ تیم کامیاران را شکست دهد و در صدر جدول گروه ۳ قرار گیرد.
سرمربی تیم پیروزی کامیاران در گفت وگو با خبرنگار ما درباره نتایج به دست آمده عنوان داشت: در گروه ۳ این مسابقات تیم آرسن چابکسر در مقابل پیروزی کامیاران به برتری رسید و شهرداری دزفول ۲بر۱ کوهدشت لرستان را مغلوب کرد.
“نوشین نعیمی” افزود: این رقابت ها تا ۱۱ بهمن ماه ادامه خواهد داشت و در دور رفت تیم های حاضر در گروه ۳ لیگ دسته ۱ کشور برای کسب امتیاز بیشتر و راه یابی به رده های اول و دوم گروه تلاش می کنند.
گفتنی است که این رقابت ها با حضور تیم های پیروزی کامیاران، آرسن چابکسر، شهرداری رشت، کوهدشت لرستان و شهرداری دزفول در چابکسر گیلان ادامه دارد.
لیگ دسته اول فوتسال بانوان باشگاه های کشور با حضور ۲۰ تیم در ۴ گروه برگزار می شود. کدخبر : 13033 یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ | ۰۸:۰۹لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 10739

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 3 =