از اهانت نماینده مجلس ششم تا تپق‌های کاندیدای لیست امید

محمدرضا عارف منتخب مردم تهران در مجلس دهم برای تبلیغ دو کاندیدای لیست امید به سنندج سفر کرد که با حاشیه‌هایی همراه بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، گردهمایی طرفداران دو کاندیدای لیست امید در دو حوزه سنندج، دیواندره، کامیاران، سروآباد و مریوان ظهر امروز با حضور محمدرضا عارف منتخب مردم تهران در مجلس دهم در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج برگزار شد.
عباس احمدی مشاور استاندار کردستان به نمایندگی از شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان در این همایش گفت: مردم کردستان سفر عارف به این استان را پاس می‌دارند و به کاندیداهای لیست امید رأی می‌دهند.
سیدمعروف صمدی نماینده دوره‌های چهارم و پنجم مجلس شورای اسلامی نیز بیان کرد: مردم کردستان اصلاح‌طلب و تحول‌خواه هستند و هیچ وقت دست از تحول‌خواهی برنمی‌دارند.
صمدی تصریح کرد: اخلاق پایه و اساس گفتمان اصلاح‌طلبی است و هرکس خارج از این چارچوب حرکت کند اصلاح‌طلب نیست.
جلال جلالی‌زاده نماینده دوره ششم مجلس شورای اسلامی نیز اصلاح‌طلبی را ایثار، صداقت و شجاعت دانست و گفت: اصلاح‌طلبی امروز مرز بین دروغ، صداقت و راستی را در کردستان آشکار می‌کند.
وی افزود: هجمه‌ای که از شهریورماه گذشته به صورت مهندسی شده علیه فعالان سیاسی کردستان آغاز شده است که آنها را تضعیف کنند، امروز نشان می‌دهد که هیچ دستاوردی ندارد، مادامی که مردم در صحنه باشند.
نماینده دوره ششم مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: امروز انسان‌های قدرت‌طلب از صداقت این مردم سوءاستفاده می‌کنند.
جلالی‌زاده با بیان اینکه همه اقشار جامعه دلشان برای قانون و عدالت می‌تپد، با اهانت به کاندیدای رقیب لیست امید، او را خائن و منافق خواند و گفت: کسانی که می‌گویند مردم کردستان نه اصلاح‌طلب و نه اصولگرا هستند، دروغ می‌گویند.
سیدهاشم هدایتی فعال سیاسی اصلاح‌طلب نیز ضمن واکنش به کلمات توهین‌آمیز جلالی‌زاده، گفت: ما به عنوان اصلاح‌طلب باید اخلاق را رعایت کنیم و تأکید می‌کنم هرگز کلمات بد را تکرار نکنید، چراکه قرار نیست رقیب ما را عصبانی کند، اگر رقیب ما را عصبانی کرد، او برنده است.
وی افزود: خیلی از ما گلایه دارند که این دو کاندیدا اصلاح‌طلب نبوده‌اند که امروز این مردم شناسنامه اصلاح‌طلبی را برای شما صادر می‌کنند که باید پایبند باشید و وفادار بمانید.
یکی از کاندیداهای مورد حمایت اصلاح‌طلبان نیز خطاب به عارف گفت: امیدوارم شما سکاندار مجلس دهم باشید و بنده به عنوان همکار با شما هستم.
وی تشریح کرد: خوشحالم که تفکر اصلاح‌طلبی را قبول کرده‌ام و در لیست امید قرار گرفته‌ام که به مردم کردستان وعده می‌دهم تمام مطالبات آنان را پیگیری کنم.
این کاندیدای اصلاح‌طلب گفت: بنگاه‌های زودبازده کردستان به تعداد انگشتان نمی‌رسد و این استان تنها یک بنگاه زودبازده داشت که آن هم تعطیل شد.
ذکر این نکته لازم است که بنگاه زودبازده با کارخانه تفاوت‌های زیادی دارد که آقای کاندیدا هنوز تفاوت این دو را نمی‌داند.۹۵/۰۲/۰۳ :: ۱۸:۳۵لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

این خبر رو هم ببینید

دلنوشته عبدالسلام كريمي در پي شهادت رئيس‌جمهوري اسلامي ايران و هيأت همراه

سقوط بالگرد حامل آيت‌الله رئيسي؛ خادم محبوب مردم ايران، دكتر امير عبدالهيان؛ ديپلمات نجيب، آیت‌الله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *