خانه / سیاسی / از سوریه خبر می رسد «جهاد نکاح» باقی است/ زنان داعشی نقش تروریست پیدا کردند

از سوریه خبر می رسد «جهاد نکاح» باقی است/ زنان داعشی نقش تروریست پیدا کردند

گروه‌ های تروریستی در سوریه گردان‌ های رزمی از زنان برای آموزش‌ های نظامی و تبلیغاتی تشکیل دادند. این گروه های تروریستی همچنین به تقلید از داعش در شرق این کشور، گردان‌های رزمی ویژه زنان راه اندازی کرده‌اند

زمان انتشار خبر: جمعه ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ – ۱۴:۴۶
گروه‌ های تروریستی در سوریه گردان‌ های رزمی از زنان برای آموزش‌ های نظامی و تبلیغاتی تشکیل دادند. این گروه های تروریستی همچنین به تقلید از داعش در شرق این کشور، گردان‌های رزمی ویژه زنان راه اندازی کرده‌اند.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، گروه‌های تروریستی از قبیل جبهة النصرة و احرارالشام با تقلید از داعش در شرق سوریه، گردان‌ های رزمی ویژه زنان تاسیس کرده‌ اند.
برابر گزارش «مرکز تکفیر» وابسته به «دارالفتوای مصر» زنان ده درصد از عناصر انتحاری داعش را تشکیل داده‌اند که بیشتر آنها زنان خارجی و همسران و دختران افراد مسلح خارجی هستند که در سوریه کشته شده‌ اند.
 
«عقیل محفوض»، کار‌شناس و نویسنده مسائل راهبردی، درباره علت استفاده از زنان گفت: این اقدامی تاکتیکی و به سبب سهولت بیشتر در رفت و آمد و جا به جایی اطلاعات و جاسوسی و کسب اطلاعات است و حتی اگر قصدی برای انجام انفجاری وجود داشته باشد، عبور دادن زنان راحت‌ تر است.

شناسه خبر : 15965

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =