خانه / ورزشی / از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال؛ داوران کردستانی مسابقات لیگ های فوتبال کشور را قضاوت می کنند

از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال؛ داوران کردستانی مسابقات لیگ های فوتبال کشور را قضاوت می کنند

سنندج – طبق ابلاغ کمیته داوران فدراسیون فوتبال بار دیگر داوران کردستانی رقابت های مختلفی از لیگ های کشور را قضاوت می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، لیگ های دسته اول تا سوم فوتبال و فوتسال باشگاه های کشور از روز چهارشنبه یکم دی ماه در شهر های مختلف کشور پیگیری شد.
این مسابقات تا روز یک شنبه پنجم دی ماه ادامه خواهد داشت و بنا بر ابلاغ کمیته داوران فدراسیون فوتبال داورانی از سنندج برای قضاوت این رقابت ها انتخاب شده اند.
در رقابت های لیگ دسته یک فوتسال باشگاه های کشور سیروان حسن خانپور و عرفان زندی داور سوم و وقت نگه دار دیدار تیم های اسقلال نوین ماهشهر و پاس قوامین بودند.
در رقابت های لیگ دسته یک فوتبال جوانان باشگاه های کشور نیز تیم داوری متشکل از سلیمان سلیمی، سیروس بابایی و جلال محمدی به ترتیب داور، کمک داور اول و دوم از کردستان این بازی را قضاوت کردند.
در لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور، آرمان اسعدی داور خوب سنندجی کمک داور اول دیدار تیم های پرسپولیس و سیاه جامگان است و روز شنبه در ورزشگاه آزادی تهران همراه با تیم منتخب داوری از سوی کمیته داوران فدراسیون به قضاوت این دیدار خواهند پرداخت.
صنعان شیخ احمدی، هیوا بهمنی و مهدی مرادیانی تیم داوری از کردستان هستند که مسابقه بین سبحان دارودشت و فرید کرج از سری رقابت های لیگ دسته سوم باشگاه های کشور را سوت خواهند زد.

شناسهٔ خبر: ۳۸۵۶۸۷۹ – پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ – ۱۳:۰۷

شناسه خبر : 10599

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =