خانه / سیاسی / استاندار کردستان: آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کاهش آسیب های اجتماعی رابه دنبال دارد

استاندار کردستان: آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کاهش آسیب های اجتماعی رابه دنبال دارد

سنندج- استاندار کردستان گفت: آزادی زندانیان جرائم غیرعمد موجب نجات خانواده ها و در کل جامعه از ایجاد و رشد آسیب های اجتماعی می شود.

عبدالمحمد زاهدی امروز سه شنبه در جریان دیدار مدیرکل زندان های کردستان و نائب رئیس هیأت امنای ستاد دیه استان در راستای برنامه ریزی  برای برگزاری جشن گلریزان با اشاره به اینکه کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد سنتی نیک و پسندیده است، گفت: خوشبختانه مردم این استان همواره در تمامی امور خیریه حضوری پرشور و گسترده داشتند و بی شک در جشن آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد هم شاهد شرکت گسترده آنها خواهیم بود.
وی یکی از سنت های ماه میهمانی خدا را دستگیری از نیازمندان خواند وعنوان کرد: علاوه بر کمک به سایر اقشار نیازمند جامعه در ایام ماه مبارک رمضان یاری رساندن به  زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد را هم به مردم یادآوری کنیم.
وی ضمن اعلام حمایت قاطع خود از جشن آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد گفت: با آزادی یک زندانی جرائم غیرعمد از زندان در حقیقت یک خانواده از نابودی و آسیب های اجتماعی نجات پیدا می کند.
استاندار کردستان ادامه داد: هرگونه حرکت مادی و معنوی در راستای آزادی این قشر آسیب پذیر جامعه در ماه نزول قرآن قطعا دارای اجر و پاداش فروانی نزد خداوند متعال خواهد بود.   
گفتنی است، در این دیدار گروسی رئیس کل دادگستری استان کردستان و رئیس هیأت امنای ستاد مردمی دیه استان نیز حضور داشت، حاضرین به بحث و تبادل نظر پیرامون زندانیان جرائم غرعمد و همچنین وضعیت زندان های استان پرداختند. 

شناسهٔ خبر: ۳۹۷۴۲۰۳ – سه‌شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۱۳:۰۸

شناسه خبر : 11779

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =