خانه / اجتماعی / استفاده از نیروهای اهل سنت، اولویت دفتر نمایندگی ولی فقیه در کردستان است/ شان روحانیون در ادارات حفظ شود

استفاده از نیروهای اهل سنت، اولویت دفتر نمایندگی ولی فقیه در کردستان است/ شان روحانیون در ادارات حفظ شود

نماینده ممحترم ولی فقیه در استان کردستان گفت: استفاده از نیروهای اهل سنت توانمند در پست‌های مختلف اولویت ماست و از دیدگاه دفتر نمایندگی ولی فقیه در کردستان، هدف خدمت است و شیعه و سنی تفاوتی ندارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی در نشست با روحانیون و ائمه جمعه و جماعت شهرستان بانه اظهار کرد: حفظ‌ شان امام جماعات در سطح ادارات ضروری است نباید این دیدگاه وجود داشته باشد که روحانی ما بابت امامت نماز در اداره هزینه‌ای دریافت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان دلسوزی در شهرستان بانه وجود دارد و باید از این ظرفیت در راستای خدمت هرچه بیشتر به مردم بهره گرفت.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه افراد فرهیخته و اندیشمندی در این منطقه مرزی حضور دارند، گفت: این سطح معنویت و ولایت‌مداری در جامعه روحانیون و در کل مردم استان رسالت مسئولان در خدمت به مردم را سنگین‌تر می‌کند.

وی اضافه کرد: رفع مشکلات جامعه روحانیون از اولویت‌هاست و با حضور سرپرست مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور سعی خواهیم کرد اتفاقات خوبی در حوزه‌های مختلف اتفاق بیفتد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان  با بیان اینکه تخصص و توانمندی ملاک انتصاب افراد در دفاتر مرکز بزرگ اسلامی است، افزود: استفاده از نیروهای اهل سنت توانمند در پست‌های مختلف اولویت ماست هدف خدمت است و شیعه و سنی تفاوتی ندارد.

حجت‌الاسلام پورذهبی خاطرنشان کرد: از تلاش‌های مجموعه مرکز بزرگ بانه که در مسیر خدمت به جامعه روحانیون در شهرستان بانه سال‌هاست تلاش می‌کنند تقدیر می‌کنیم.

شناسه خبر : 24341

این خبر رو هم ببینید

الزامات مدیریت و توسعه روستایی/ یحیی دباغی *

قش روستاییان و روستا به عنوان یکی از اجزای تشکیل دهنده توسعه از اهمیت به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 9 =